اخبار سیاسی

برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: فردا با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی و به منظور آنالیز آخرین شرایط پرونده هسته ای کشورمان مجلس جلسه غیرعلنی خواهد داشت.

18 اردیبهشت 1401

نبود فرمانده واحد، چالش حکمرانی سلامت دیجیتال

عضو هیات مدیره سلامت الکترونیک شرکت مبین ایرانیان گفت: یکی از موضوعات مهم در موضوع حکمرانی سلامت دیجیتال، وجود یک فرمانده واحد و متولی است که به نظر می رسد یک نهاد فرابخشی از جمله مرکز ملی فضای مجازی و شورای عالی سلامت می تواند این...

17 اردیبهشت 1401

تولد نوزادانی با ناهنجاری های مادرزادی در یمن با جنایت سعودی ها

ایسنا نوشت:نخست وزیر دولت نجات ملی یمن در سخنانی سلاح های ممنوعه استفاده شده از طریق ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان سعودی علیه یمن را عامل تولد نوزادان یمنی همراه با ناهنجاری های مادرزادی دانست.

2 اردیبهشت 1401

وزیر کشور: بازارچه های مرزی امکان خوبی برای تبادل تجاری است

تهران (پانا) - وزیر کشور که به استان سیستان و بلوچستان سفر نموده است، صبح امروز پنجشنبه در حاشیه بازدید از پایانه مرزی میرجاوه، گفت: بازارچه های مرزی امکان خوبی برای تبادل تجاری است.

31 فروردین 1401

انسان بعد از عبور از کرونا، کجا خواهد بود؟

بعد از عبور از کرونا، ما کجا خواهیم بود؟آیا نسل انسان، تحت تاثیر این اتفاق تغییر خواهد نمود؟ اگر شرایط فعلى به مدت یکسال ادامه داشته باشد، چهره شهرها و انسانها و طبیعت چگونه خواهد بود؟

18 فروردین 1401

امروز کمیسیون تلفیق منابع درآمدی بودجه را بررسی می کند

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 گفت که کیسیون تلفیق عصر امروز به بررسی منابع درآمدی بودجه سال آینده با حضور رییس سازمان برنامه و وزرای نفت و اقتصاد می پردازد.

7 فروردین 1401

آغاز سلسله نشست های طرح تحول سیاست ها و راهبردهای اجرایی معاونت ها و موسسات سازمان سینمایی

تهران (پانا) - سلسله نشست های طرح تحول سیاست ها و راهبردهای اجرایی و چشم انداز فعالیت معاونت ها و موسسات سینمایی زیرنظر رئیس سازمان سینمایی با رویکرد قانونگرایی، استانداردسازی و عدالت محوری آغاز شد.

5 فروردین 1401

تور ترکیه ارزان: ترکیه به 16 کشور پهپاد صادر خواهد نمود

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، مدیرعامل شرکت فناوری بایکار ترکیه روز یکشنبه گفت، ترکیه قراردادهایی را برای فروش هواپیماهای جنگی بدون سرنشین به 16 کشور دنیا منعقد نموده است.

4 فروردین 1401

سجادی: فدراسیون اتومبیلرانی باید دنیای بین المللی را جدی بگیرد

به گزارش خبرنگاران، حمید سجادی در آیین افتتاح پیست آرسی آنرود شهید فهمیده گفت: خوشحالیم که در این ایام باشکوه شاهد افتتاح پیست باشکوه آنرود شهید فهمیده بودیم. اتفاقات خوبی در ورزش کشور رخ داده است و با کمک همه مجموعه ورزش کشور شاهد توسعه ورزش هستیم.

3 فروردین 1401

ترمینال تازه فرودگاه چابهار به زودی احداث می شود

نقشه های ترمینال مسافری تازه فرودگاه چابهار طراحی شده و پس از تائید نهایی، عملیات احداث این ترمینال آغاز خواهد شد.

1 فروردین 1401

افزایش علاقه اتریشی ها به گردشگری در ایران

با توجه به افزایش علاقه اتریشی ها برای سفر به ایران، معاون گردشگری کشور، راه اندازی کمیته تنظیم رویدادهای مشترک گردشگری ایران و اتریش را به عنوان گامی جدی در راستای آشنایی دو کشور از ظرفیت های متعدد موجود در این حوزه، پیشنهاد داد.

26 اسفند 1400

تور ارمنستان: نخست وزیر ارمنستان، سالگرد پیروزی انقلاب را به رهبرانقلاب تبریک گفت

نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان، سالگرد پیروزی انقلاب را به رهبرانقلاب تبریک گفت.

26 اسفند 1400

مراسم معارفه فرماندار تازه مینودشت برگزار گشت، محمدتقی قزلسفلی فرماندار دارالولایه شد

خبرنگاران/گلستان با حضور معاون سیاسی و امنیتی فرماندار، امام آدینه مینودشت و مدیران شهرستانی، مراسم معارفه فرماندار نو مینودشت برگزار گردید.

23 اسفند 1400

طرح کارورزی و مشوق های بیمه ای در حوزه گردشگری شروع می گردد

با ایجاد طرح ها و مشوق های گردشگری می توان ظرفیت های حوزه گردشگری در کشور را افزایش داد.

18 اسفند 1400

آخر الزمان نزدیک است ، ساعت انتها دنیا به وسیله دانشمندان هسته ای تنظیم شد

خبرنگاران: گروهی از دانشمندان هسته ای ساعتی را که طرحی نمادین از نزدیک شدن جهان به نابودی با فناوری های دست ساز بشر است در فاصله 100 ثانیه مانده تانیم شب نگاه داشتند.

3 اسفند 1400

تغییر و تحول در کنکور 1402، کنکور حذف می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، طبق گفته دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی سیاست ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی تصویب شد که براساس آن تغییراتی در آزمون سراسری 1402 رخ می دهد. اما این تغییرات چیست؟

29 بهمن 1400

تور ارزان بلغارستان: نکات سفر به بلغارستان

بلغارستان، کشور ناشناخته ای که باید قبل از سفر شناختبهتر است که بعد از شناخت درست کشور بلغارستان و وارنا به آنجا سفر کنید. تعیین کنید که برای چه هدفی به این کشور پهناور می روید، در چه تورهایی ثبت نام می کنید و در پی چه چیزهایی هستید. اگر نکات سفر به بلغارستان...

23 بهمن 1400

عرضه املاک مازاد دولت به زودی در بورس کلید می خورد

معاون عملیات و نظارت بر بازار بورس کالای ایران گفت: براساس پیگیری های صورت گرفته اکنون 34 ملک مازاد دولت در حال طی کردن مراحل پذیرش است و در هفته های آینده عرضه آن ها بر تابلوی بورس کالا به انجام خواهد رسید.

17 بهمن 1400

اثر مدیچی، چگونه سررشته داشتن در چند رشته مختلف باعث فوران ایده و خلاقیت می گردد؟

خیلی ها وقت ها در برخی جوامع اینکه شما مهارت چندرشته ای داشته باشید، تبدیل می گردد به یک تابو. برای خیلی های عجیب است که مثلا شخصی ورزشکار حرفه ای باشد و مهندس هم باشد. یا به طور همزمان ادیب و پزشک باشد. یا به صورت حرفه ای در موسیقی کار کند و در کنارش کارمند...

15 بهمن 1400

تفاهم نامۀ همکاری در زمینۀ تحول دیجیتال بین ایرانسل و شرکت سرمایه گذاری غدیر امضا شد

ایرانسل و شرکت سرمایه گذاری غدیر، تفاهم نامه همکاری در زمینه سرمایه گذاری حوزه تحول دیجیتال امضا کردند.

13 بهمن 1400
تعداد: (162)