همایشها و نمایشگاه ها

کوشش چین برای پرکردن شکاف جهانی واکسیناسیون

چین کوشش می نماید تا شکاف واکسیناسیون تکان دهنده بین کشورها را پر کند.

13 اردیبهشت 1400

لاوروف: روسیه تجهیزات نظامی مورد احتیاج پاکستان را تأمین خواهد نمود

وزیر خارجه روسیه با انتقاد از ایجاد ساختارهای ژئوپلیتیکی تقسیم کننده کشورهای آسیایی تحت نظارت آمریکا که با شرایط موجود منطقه مغایرت دارد، از آمادگی مسکو برای تقویت توان بالقوه نظامی پاکستان برای مقابله با تروریسم بین المللی اطلاع داد.

3 اردیبهشت 1400

طرح مباحث صریح و جدی در نشست مجازی کمیسیون برجام

در نشست مجازی امروز کمیسیون مشترک برجام با حضور هیأت های ایران و گروه 1+4 بحث های صریح و جدی مطرح شد و شرکت کنندگان تصمیم گرفتند ادامه این نشست را به صورت حضوری در روز سه شنبه در وین دنبال کنند.

2 اردیبهشت 1400

بعد از ساقط کردن هواپیمای اوکراینی، ظریف برای فوتبال چه کاری می تواند بکند؟

تیم ملی ایران در گروه سوم رقابت های انتخابی جام جهانی در کنار عراق، بحرین، هنگ کنگ و کامبوج قرار گرفته و در عین ناباوری شرایط چندان مساعدی برای صعود به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی ندارد. شاگردان اسکوچیچ فعلا در این گروه با شش امتیاز که حاصل شکست دادن...

27 فروردین 1400

فراهم شدن زمینه ارتقای کیفیت سیستم آموزش آنلاین دانشگاه ایلام با اختصاص هفت سرور جدید

رئیس دانشگاه ایلام گفت: در سیستم جدید آموزشی آنلاین دانشگاه امکان فعالیت 1800 نفر به صورت همزمان و بیش از 5000 نفر به صورت غیرهمزمان فراهم است.

19 اسفند 1399

پشت پرده ناراحتی شدید یحیی گل محمدی از جدایی بشار رسن

شبی که بشار از پرسپولیسی ها نامه گرفت، به یحیی گفته شد او تا آخرین روز های جابجایی زمستانی قطر در خدمت پرسپولیس خواهد بود و فقط در چند بازی پایانی نیم فصل اول برای این تیم به میدان نمی رود.

14 بهمن 1399

خبرنگاران توافق پسابرگزیت و نفس راحتی که کشیده شد

لندن - خبرنگاران - شخصیت ها و مقام های سیاسی انگلیسی و اتحادیه اروپا واکنش های متفاوتی را به توافق پسابرگزیت که پس از ماه ها مذاکرات نفس گیر و فشرده حاصل شد، نشان داده اما از میان همه طرف ها ایرلند که این اواخر به پاشنه آشیل مذاکرات تبدیل شده بود نفس راحتی...

9 بهمن 1399

دستاورد های پژوهشی دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) رونمایی شد

همزمان با هفته پژوهش در مراسم افتتاح و رونمایی از نمایشگاه مجازی دستاورد های پژوهشی استان خراسان رضوی از دو دستاورد پژوهشی دانشگاه بین المللی امام رضا (ع) رونمایی شد.

3 بهمن 1399

اردوغان: نه به شرق و نه به غرب پشت نمی کنیم

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در سخنرانی ویدئویی خود در دوازدهمین همایش بین المللی امنیتی هالیفاکس گفت: نه به شرق و نه به غرب پشت نمی کنیم. ضمن اینکه روابط خود با اروپا را گسترش می دهیم، از آسیا و آفریقا نیز غافل نمی شویم.

3 دی 1399

هنرمند کهگیلویه وبویراحمدی جایزه بزرگ جشنواره کارتون قبرس را کسب کرد

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد علی راسترو هنرمند کارتونیست، نقاش و تصویرساز کهگیلویه وبویراحمدی پیروز به کسب جایزه بزرگ نهمین جشنواره بین المللی کارتون قبرس 2020 شد.

29 آبان 1399

رایزنی ها با اعضای دفتر سیاسی طالبان در قطر ادامه دارد

در حالی که مذاکرات بین الافغانی در قطر با بن بست روبرو است، رایزنی های داخلی و خارجی با گروه طالبان درباره مسائل جاری این کشور ادامه دارد.

21 آبان 1399

سینماحقیقت چهاردهم آنلاین برگزار می گردد

در نخستین جلسه شورای سیاستگذاری چهاردهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت، اعضای شورا بر ضرورت برگزاری این رویداد حتی در قالب پلت فرم های آنلاین تاکید کردند.

24 مهر 1399

پست جنجالی گل محمدی ، همه مقصر بودند جز من ، انگار با هاون داری می کوبی تو آب!

پس از آنکه پرسپولیس با باختن برابر استقلال از رسیدن به فینال جام حذفی بازماند، یحیی گل محمدی با انتشار پستی پر از اشتباه های املایی و انشایی این باخت را توجیه کرد.

19 مهر 1399

امیر حاتمی: مسئله ای در تولید تسلیحات راهبردی نداریم ، مجلس ردیف بودجه مستقلی برای تحقیقات دفاعی دز نظر گیرد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح گفت: به جهت وجود زیر ساخت های مختلف مسئله ای در تولید تسلیحات راهبردی و محصول نداریم.

19 مهر 1399