سپیدان سوئیس ایران است

به گزارش وبلاگ راضانی، خبرنگاران/فارس معاون امور مجلس، حقوقی و استان ها وزارت میراث فرهنگی گفت: سپیدان سوئیس ایران است و تجربه دمای منفی 24 در کنار زیرساخت های خوب گردشگری سفر به این شهرستان را یک تجربه منحصربه فرد کرده است.

سپیدان سوئیس ایران است

جواد واحدی در حاشیه بازدید از غرفه استان فارس در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، اظهار کرد: استان های ما بسیار خوب و پیروز در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی امسال شرکت کرده اند و با توجه به محدودیت های کرونایی که وجود دارد، مردم استقبال گرمی در روز اول نمایشگاه بسیار زیبا بود که نسبت به سال قبل بهتر عمل کردند و استان فارس همان طور که انتظار می رفت قابلیت های استان فارس بیشتر شناسانده شد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از میراث فرهنگی فارس، واحدی ادامه داد: استان فارس در گردشگری برتر است و بعد از کنترل بیماری کرونا سونامی گردشگران را در استان فارس شاهد خواهیم بود و باید زیرساخت های استان را قوی تر کنیم.

معاون امور مجلس، حقوقی و استان ها وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: سپیدان سوئیس ایران است و اختلاف دمای آن نسبت به شیراز با توجه به فاصله 60 کیلومتری با آن به مرکز استان هر گردشگری را متحیر می کند و تجربه دمای منفی 24 در کنار زیرساخت های خوب گردشگری سفر به سپیدان را یک تجربه منحصربه فرد کرده است.

احدی افزود: باید در حوزه فضای مجازی کار بیشتری برای معرفی انجام گیرد و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس در معرفی جاذبه های استان اهتمام ویژه ای داشته باشد.

جایگاه ویژه گردشگری فارس

معاون گردشگری کشور گفت: استان فارس با دارا بودن ظرفیت های بی شمار گردشگری نیازمند باز شناساندن این داشته های ارزشمند است.

علی اصغر شالبافیان در حاشیه بازدید از غرفه استان فارس در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران، گفت: بعد از وقفه ای که صنعت گردشگری در بیماری کرونا داشت یکی از نخستین اقدامات شناساندن و تأکید مجدد بر توانمندی ها استان فارس است که از حیث تکثر و تنوع جاذبه های گردشگری جایگاه ویژه ای دارد.

او افزود: استان فارس با داشتن ظرفیت در حوزه گردشگری مذهبی، فرهنگی تاریخی، طبیعی و ظرفیت های گردشگری پزشکی الزامی را برای همه دستگاه ها ایجاد می کند تا این استان به جایگاه واقعی خود برسد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اسفند 1400 بروزرسانی: 27 اسفند 1400 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 824

به "سپیدان سوئیس ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپیدان سوئیس ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید