سبک زندگی

آموزش تزیین برنج با زعفران

روش های مختلف پخت برنج، طرز تهیه برنج کته، تزیین برنج مجلسی، تزیین برنج قالبی و تزیین برنج با زعفران را در خبرنگاران بخوانید.

5 آذر 1399

چگونه استایل مشکی داشته باشیم

مهم نیست که در چه شرایطی هستید، یک استایل مشکی هیچوقت از مد نمی افتد، بلکه شما را جذاب تر از همیشه نیز نشان می دهد.

25 آبان 1399

کوه های مینیاتوری چابهار؛ ردی از مریخی ها اینجاست

شاید پای مریخی ها به چابهار رسیده است و رد و نشانی از سیاره خود به جا گذاشته اند. مینیاتوری یا مریخی نامی است که بر کوه های این منطقه گذاشته اند. در فاصله حدود 40 کیلومتری از چابهار به سمت بندر گواتر، مناظری شگفت انگیز در مقابل چشمان عابران ظاهر می گردد....

23 آبان 1399

معجزه ای به نام نانوالیاف، زیبایی در تاروپود نانوالیاف بافته می شود

یک شرکت دانش بنیان ایرانی با بکارگیری فناوری نانو ماسک آرایشی بهداشتی خشکی طراحی و تولید کرده که مبتنی بر نانوالیاف بوده و نسبت به ماسک های فعلی مزایای بسیاری دارد.

19 آبان 1399

تزئین کادو با ایده های جالب و خلاقانه

مهم ترین قسمت هدیه دادن تزئین کردن آن است. این کار نیازمند داشتن ذوق و سلیقه و همچنین خلاقیت است. ایده های جالب برای تزئین کادو را ببینید.

12 آبان 1399

نکاتی درباره ژپون لباس عروس و روش دوخت آن

ژپون لباس عروس دامن فنرداری است که از آن برای پف دار شدن و خوش حالتی لباس عروس استفاده می شود. دوخت ژپون لباس عروس به مهارت خاصی نیاز دارد.

11 آبان 1399

کتاب کلیات رایحه درمانی منتشر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، این کتاب توسط ابوحسن فرهنگ سردرودی مدیر مرکز پایش سلامت و کارگروه طب فراگیر معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی به تحریر درآمده است.

8 آبان 1399

20 پیامک صبح بخیر به همسر؛ متن و جملات عاشقانه و زیبا

هیچ چیزی به اندازه یک پیغام عاشقانه و دلنشین در آغاز صبح نمی تواند لبخندی شیرین روی لبان همسرتان بیاورد. با این کار به همسر خود می گویید که به فکرش هستید و چقدر برایتان ارزشمند است.

3 آبان 1399

تاکسیرانی رضوانشهر امسال احیا می شود

خبرنگاران/گیلان شهردار رضوانشهر، با بیان اینکه تاکسیرانی رضوانشهر طی سال جاری احیا می شود، گفت: شهر رضوانشهر در حوزه تاکسی های گردشی بسیار ضعیف است که در حال رفع این مشکل هستیم.

19 مهر 1399