پرسپولیس 1 - اولسان 2؛ پنالتی های باد آورده و لعنت به VAR

به گزارش وبلاگ راضانی، خبرگزاری خبرنگاران- پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره جنوبی در فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 به مصاف هم رفتند که این بازی با فزونی 2 بر 1 اولسان هیوندای به خاتمه رسید تا پرسپولیس باز هم از قهرمانی باز بماند.

پرسپولیس 1 - اولسان 2؛ پنالتی های باد آورده و لعنت به VAR

به گزارش خبرنگاران، کره ای ها با دو پنالتی که به لطف بازبینی ویدئویی به سود آنها اعلام شد، تک گل پرسپولیس را جبران کردند و بازی با همین نتیجه به سرانجام رسید تا دست نماینده شایسته ایران بازهم از جام قهرمانی آسیا کوتاه بماند.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، محمدحسین کنعانی زادگان، سید جلال حسینی، سعید آقایی، مهدی شیری(از دقیقه 74 آرمان رمضانی)، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، سیامک نعمتی، بشار رسن، مهدی عبدی

ترکیب اولسان: جو سو هوک، کیم تائه هوآن، کیم کی هی، بولتوییش، پارک جو هو(از دقیقه 72 لی کن هو)، شین جین هو(از دقیقه 83 یانسن)، یون بیت گارام، وون دو جائه، لی چونگ یو(از دقیقه 72 هونگ چول)، کیم این سانگ و جونیور نگرائو(از دقیقه 83 جونگ سون هیونگ)

پرسپولیس 1 - اولسان هیوندای صفر (دقیقه 45: مهدی عبدی): اشتباه در خط دفاعی اولسان و یک پاس به عقب موجب شد تا مهدی عبدی صاحب توپ گردد که شوت او پس از برخورد به پای دِیو بولتویس تبدیل به گل شد.

پرسپولیس 1 - اولسان هیوندای 1 (دقیقه 4+45: جونیور نگرائو): پنالتی اعلام شده به سود اولسان هیوندای را جونیور با شوت محکم زد که حامد لک با شیرجه تماشایی به سمت چپ توپ را مهار کرد، اما در ریباند مهاجم برزیلی توانست گل اول تیمش را به ثمر رساند.

پرسپولیس 1 - اولسان هیوندای 2 (دقیقه 55: جونیور نگرائو): دومین پنالتی بازی به سود اولسان هیوندای را جونیور به سمت راست خود زد و گل دوم تیمش را به ثبت رساند.

لحظات حساس:

دقیقه 7: حرکت سریع امید عالیشاه از جناح چپ و پاس او به رسن، با ارسال او همراه شد که توپ در مقابل دروازه اولسان از روی سر عبدی عبور کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 9: حمله خطرناک اولسان هیوندای از سمت چپ زمین شکل گرفت که پاس پشت پای تماشایی نگرائو و شوت دیدنی یون بیتگارام از پشت محوطه جریمه به تیرک عمودی دروازه پرسپولیس برخورد کرد و راهی اوت شد.

دقیقه 13: شوت روی پای نوراللهی پس از برخورد به پای مدافع اولسان هیوندای تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 18: نفوذ سریع لی چانگ یونگ از سمت راست و ارسال دقیق او با ضربه سر نگرائو همراه شد که توپ به شکل خطرناکی از روی دروازه پرسپولیس عبور کرد.

دقیقه 22: شوت ناگهانی و محکم بیتگارام از پشت محوطه جریمه را حامد لک به خوبی برگشت داد.

دقیقه 23: باز هم در محوطه جریمه پرسپولیس توپ روی سر جونیور آمد که این بار ضربه او روی توپ ارسالی از جناح راست زمین به اوت رفت.

دقیقه 42: پاس بلند سید جلال از میانه زمین به پشت مدافعان اولسان هیوندای، به مهدی عبدی رسید که دریبل سرپای او را بولتویس اجازه نداد تبدیل به موقعیت جدی گردد و توپ را به کرنر زد.

دقیقه 44: پس از ارسال سرلک به محوطه جریمه اولسان هیوندای، کیم تائه هوان برخوردی با مهدی عبدی داشت که در این صحنه داور قطری اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت.

دقیقه 2+45: یون بیتگارام در محوطه جریمه پرسپولیس برخوردی با احمد نوراللهی داشت که داور قطری در این صحنه پنالتی نگرفت، اما پس از یک دقیقه و با بازبینی ویدئویی صحنه، خطای پنالتی را گفت.

دقیقه 53: توپ ارسالی از سمت راست زمین را مهدی شیری به شکل عجیبی با دست راست و قبل از رسیدن توپ به جونیور دفع کرد تا داور قطری پس از بازبینی ویدئویی اعلام پنالتی کند.

دقیقه 58: ارسال کیم تائه هووان از جناح راست و ضربه سر جین هو از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 62: سانتر عالیشاه در موقعیت آفساید هم حاصلی به همراه نداشت و ضربه سر عبدی به بیرون رفت.

دقیقه 63: ضربه سر عبدی روی ارسال دقیق آقایی پس از برخورد به سر بولتویس به کرنر رفت که داور قطری در این صحنه برای پرسپولیس کرنر نگرفت.

دقیقه 67: شوت پشت محوطه احمد نوراللهی را جو سوهوک در دو مرحله جمع کرد.

دقیقه 69: عالیشاه از کرنر سمت چپ زمین ارسال تند و تیزی به محوطه جریمه اولسان فرستاد که جو سوهوک توپ را دفع کرد و در ریباند هم شوت شیری برگشت داده شد.

دقیقه 75: سانتر دقیق بشار رسن از روی کرنر را بازیکنان پرسپولیس نتوانستند استفاده نمایند تا توپ به سوهوک برسد و او با آغاز مجدد ایجاد ضدحمله کند.

دقیقه 78: کیم این سانگ از پشت محوطه جریمه شوت زنی کرد که حامد لک به خوبی توپ را دراختیار گرفت.

دقیقه 85: روی ارسال زمینی از سمت چپ زمین، نوراللهی در محوطه جریمه اولسان هیوندای سرنگون شد که داور در این صحنه با وجود بازبینی ویدئویی اعلام نکرد و البته در این صحنه شوت نعمتی هم به بیرون رفت.

دقیقه 90: ضربه سر تماشایی احمد نوراللهی روی ارسال عالیشاه از سمت راست زمین با واکنش تماشایی دروازه بان اولسان به کرنر رفت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 بهمن 1399 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 219

به "پرسپولیس 1 - اولسان 2؛ پنالتی های باد آورده و لعنت به VAR" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس 1 - اولسان 2؛ پنالتی های باد آورده و لعنت به VAR"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید