هنگام برگزاری آزمون های دانشجویان برق و اینترنت قطع نشود

به گزارش وبلاگ راضانی، تهران (پانا) - رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در نامه ای به 4 وزیر نیرو، علوم، آموزش و پرورش و ارتباطات با اشاره به اختلالاتی در هنگام برگزاری آزمون های دانش آموزان و دانشجویان تاکید نمود که تمهیداتی اتخاذ شده تا هنگام برگزاری آزمون ها قطعی برق و اختلالاتی در شبکه اینترنت ایجاد نشود.

هنگام برگزاری آزمون های دانشجویان برق و اینترنت قطع نشود

با ما همراه باشید و درباره آقای ابوالفضلی بیشتر بدانید.

متن نامه علیرضا منادی سفیدان به وزرای نیرو، علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش و ارتباطات و فناوری اطلاعات به توضیح زیر است:

احتراماً همانگونه که مستحضرید در این ایام سال، آزمون هایی جهت سنجش اندازه یادگیری دانش آموزان و دانشجویان کشور برگزار می گردد که نتیجه آنها برای صدور گواهینامه های معتبر کشوری دارای اهمیت بالایی است. با شیوع ویروس کرونا، بسیاری از کلاس های حضوری مراکز آموزشی تعطیل و به صورت مجازی برگزار می گردد و برای سنجش اندازه یادگیری دانش آموزان و دانشجویان، تنها می توان به آزمون های خاتمه دوره حضوری و مجازی اکتفا کرد.

از طرفی آزمون های بسیار مهم و حساس و معین کننده ای برای ورود به دوره های مختلف تحصیل در دستگاه ها برگزار می گردد که برای داوطلبان و خانواده آنها حساسیت و اهمیت بالایی دارد و به خودی خود استرس زا است. با توجه به اینکه معین صلاحیت تحصیل افراد در رشته های دانشگاهی با همین آزمون و کنکورها سنجیده می گردد، بایستی در انتخاب شایسته ترین افراد و نحوه برگزاری آزمون ها نهایت دقت را به کار برد و این آزمون ها باید در شرایط کاملا یکسان و عادلانه و بدون کوچکترین حاشیه و مشکل برگزار گردد.

با توجه به گزارش های واصله از نقاط مختلف کشور به کمیسیون آموزش، مبنی بر بروز اختلالاتی در هنگام برگزاری آزمون ها، خواهشمند است دستور فرمایید تا واحدهای زیرمجموعه تمهیدی بیندیشند تا با هماهنگی کامل در هنگام برگزاری آزمون ها قطعی برق و مسائل و اختلالاتی در شبکه اینترنت ایجاد نگردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 552

به "هنگام برگزاری آزمون های دانشجویان برق و اینترنت قطع نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هنگام برگزاری آزمون های دانشجویان برق و اینترنت قطع نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید