رئیسی: ایران در برابر اقدامات خصمانه آمریکا منفعل نخواهد بود

به گزارش وبلاگ راضانی، رئیس جمهور با تاکید بر محاسبه غلط آمریکا در حمایت و تشدید آشوب ها، گفت: ملت ایران در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا منفعل نخواهد بود و ابتکار عمل را در دست دارد.

رئیسی: ایران در برابر اقدامات خصمانه آمریکا منفعل نخواهد بود

به گزارش ایرنا، سید ابراهیم رئیسی ظهر دوشنبه در پاسخ به تماس تلفنی هیثم بن طارق آل سعید سلطان عمان با بیان اینکه شاهد بالاترین سطح از اعتماد و مشارکت دو کشور در عرصه سیاسی هستیم، روابط تهران و مسقط را در عرصه های مختلف رو به رشد ارزیابی کرد.

رئیس جمهور با اشاره به عزم مصمم جمهوری اسلامی ایران برای تنوع و عمق بخشیدن به روابط خود با عمان، اظهار امیدواری کرد که روند تعاملات و تبادلات ایران و عمان، همچون یکسال گذشته رو به رشد باشد.

رئیسی بعلاوه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به محاسبه غلط آمریکا در حمایت و تشدید آشوب ها، گفت: آمریکا به غلط تصور می کرد تحریم های آنها ملت ایران را متوقف خواهد نمود اما وقتی دیدند ملت ایران در برابر تحریم ها نه تنها متوقف نشد، بلکه به رشد و پیشرفت خود ادامه داد، به فتنه انگیزی علیه جمهوری اسلامی ایران روی آوردند.

رئیس جمهور بعلاوه تاکید نمود: ملت ایران در مقابل اقدامات خصمانه آمریکا منفعل نخواهد بود و ابتکار عمل را در دست دارد.

هیثم بن طارق آل سعید سلطان عمان نیز در این گفت وگوی تلفنی با بیان اینکه شخصا اجرای توافقات حاصل شده میان دو کشور را پیگیری می نماید، توضیح داد: روابط دوجانبه همانطور که توافق شده، در حال پیشرفت است و هر دو ملت از آن منتفع می شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 26 مهر 1401 بروزرسانی: 26 مهر 1401 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 984

به "رئیسی: ایران در برابر اقدامات خصمانه آمریکا منفعل نخواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیسی: ایران در برابر اقدامات خصمانه آمریکا منفعل نخواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید