انتقام هولناک رقیب عشقی!

به گزارش وبلاگ راضانی، دسیسه کثیفی که با پیگیری پرونده مزاحمت تلفنی برای دختری جوان در کلانتری طبرسی شمالی مشهد فاش شد، به ماجرای انتقام هولناک یک رقیب عشقی در خواستگاری 20 سال قبل گره خورد!

انتقام هولناک رقیب عشقی!

به گزارش خبرنگاران، روزنامه خراسان نوشت: چند روز قبل دختر 25 ساله ای وارد کلانتری طبرسی شاقتصادی مشهد شد تا از یک مزاحم تلفنی شکایت کند. این دختر جوان ادعا کرد مدتی است که مردی میانسال از دور او را در کوچه و خیابان تعقیب می نماید و وقتی برمی گردد هیچ اثری از او نمی بیند. انگار آب می گردد و به زمین فرو می رود! از سوی دیگر نیز همزمان با این ماجرا پیامک هایی عاشقانه ... به تلفنش ارسال می گردد که دیگر آرامش و آسایش را از او گرفته است. به همین دلیل قصد شکایت از فرد مزاحم را دارد و احساس می نماید ماجرای پیامک های عاشقانه به مردی ارتباط دارد که او را تعقیب می نماید و ... .

در پی شکایت این دختر و با صدور دستوری از سوی سرگرد مهدی کسروی - رئیس کلانتری طبرسی شاقتصادی - ماجرای پیامک های عاشقانه با کسب مجوزهای قضایی پیگیری و احضاریه ای به نشانی مالک تلفن همراه ارسال شد.

دو روز بعد منصوره و مادرش وارد اتاق مددکاری اجتماعی شدند و منتظر ماندند تا مزاحم تلفنی نیز برای تکمیل پرونده به کلانتری بیاید. در همین هنگام دختر جوان که تحصیلاتش را در رشته مهندسی به انتها رسانده و مادرش او را با افتخار خانم مهندس صدا می زد، به بخش هایی از سرگذشت خود اشاره نمود و گفت: پنج ساله بودم که پدرم به طور ناگهانی ما را رها کرد و به دنبال سرنوشت خودش رفت. مادرم که سرپرستی من و خواهر و برادر کوچکترم را به عهده گرفته بود، فقط از ورشکستگی اقتصادی پدرم سخن می گفت ولی هیچگاه پاسخ درستی به ما نداد که چرا پدرم این گونه و در آن شرایط سخت ما را ترک کرد! از همان دوران کودکی که به خاطر دارم مادرم شبانه روز در خانه های مردم کار می کرد، زحمت می کشید و عرق می ریخت تا مخارج زندگی ما را تامین کند. هیچگاه شب هایی را که از درد استخوان هایش تا صبح ناله می کرد، فراموش نمی کنم ولی او صبح روز بعد سر کار می رفت و نمی گذاشت ما سختی های روزگار را احساس کنیم! من و خواهر و برادرم قد می کشیدیم و چهره مادرم هر روز پیرتر می شد. مادرم هیچگاه برای خودش لباس های نو نمی خرید ولی هزینه های تحصیل ما را می پرداخت. به هیچ وجه نمی گذاشت احساس کمبودی داشته باشیم. با این حال عاطفه و مهر پدری تنها چیزی بود که در خانه ما وجود نداشت!

هنوز سخنان تلخ منصوره به انتها نرسیده بود که مرد میانسال در اتاق مددکاری را گگردد و اجازه ورود خواست. در این هنگام مادر منصوره مانند فردی برق گرفته از روی جایگاه بلند شد و حیرت زده به مرد میانسال نگریست! گویی دهانش قفل شده بود و نمی توانست چیزی بگوید اما اشک هایش سرازیر شد. بغضی عجیب گلویش را می فشرد و منصوره نیز هاج و واج به این صحنه باورنکردنی نگاه می کرد. ناگهان مرد میانسال سکوت غم انگیز اتاق را شکست و فریاد زد: عزیزم! عزیزم! مرا ببخش!

مرد میانسال روی زمین نشست و مانند ابر بهاری اشک می ریخت. او در میان گریه هایش گفت: حامد مرا ترسانده بود! او می گفت خیلی از طلبکاران حکم جلب تو را گرفته اند، اگر فرار نکنی، باید تا آخر عمرت در زندان بمانی. حتی اگر پول طلبکاران را هم بپردازی، قانون رهایت نمی نماید. او می گفت که هیچکس نباید از مخفیگاهت آگاه گردد وگرنه با کنترل خانواده ات تو را پیدا می نمایند و ... خلاصه آن قدر در گوشم خواند که مجبور شدم پیشنهادش را بپذیرم و در حالی که نمی توانستم شما را فراموش کنم، به جنوب کشور رفتم و زندگی مخفیانه ای را شروع کردم اما در این 20 سال هیچ وقت نتوانستم شما را فراموش کنم! حتی یک شب هم بدون یادآوری چهره زیبای فرزندانم نخوابیدم. روزهای سختی را سپری کردم تا این که شش ماه قبل پزشکان تشخیص دادند که به بیماری سرطان مبتلا شده ام و مدت زیادی در این جهان زندگی نخواهم کرد. این بود که دیگر نتوانستم طاقت بیاورم و تصمیم گرفتم برای آخرین بار تو و فرزندانم را ببینم و بعد با خیالی آسوده بمیرم. زمانی که نشانی محل سکونت شما را پیدا کردم، دخترم را دیدم که از خانه بیرون آمد، قلبم از تپش ایستاد! چه دختر زیبایی! پاهایم سست شده بود و قدرت راه رفتن نداشتم، بغض گلویم را می فشرد! با افتخار از دور نگاهش می کردم و این کار هر روز من شده بود اما نمی توانستم خودم را به او معرفی کنم! به خاطر همه این رنج هایی که بدون پدر کشیده، چه می توانستم بگویم؟ فقط شماره تلفن اش را با ترفندی از محل کارش گرفتم و درد دل هایم را برایش بازگو کردم تا این که احضاریه کلانتری رسید و ... .

مادر منصوره که تا این لحظه فقط اشک هایش را پاک می کرد، وقتی فهمید همسرش در این مدت ازدواج ننموده است، سرش را میان دو دستش گرفت و اشک ریزان گفت: وای بر من، تو هم مرا ببخش! چه اشتباهی کردم که فریب دروغ های حامد را خوردم. حامد تنها تو را فریب نداد بلکه زندگی مرا به خاطر رقابت عشقی با تو نابود کرد.

زن میانسال ادامه داد: 27 سال قبل که من دلباخته تو شدم، حامد به خواستگاری ام آمد ولی من که دیگر قلبم را به تو باخته بودم، به او پاسخ منفی دادم و با تو ازدواج کردم! تا این که 20 سال قبل و در همان گیر و دار ورشکستگی اقتصادی که تو دیگر ما را رها کردی و به مکانی نامعلوم رفتی، او به سراغم آمد و گفت: همسرت عاشق زن دیگری شده و به تو خیانت نموده است. او با زن جوانش به شهر دیگری رفت و هرگز بازنمی گردد و ... این در حالی بود که من با یاری خانواده ام و فروش طلاها و لوازم زندگی، همه بدهکاری هایت را پرداختم و رضایت شاکیان پرونده ات را گرفتم ولی زمانی که ماجرای خیانت تو را شنیدم، دیگر کوشش کردم تو را فراموش کنم و به تربیت فرزندانم بپردازم. حالا اگر چه من پیر و خسته شده ام اما دو دخترت خانم مهندس هستند و پسرت نیز تاجری پیروز است که فروشگاه بزرگی در شهر دارد. بعد از رفتن تو بارها حامد از من خواستگاری کرد و می خواست به این دلیل که تو به من خیانت نموده ای، با او ازدواج کنم! ولی من همچنان عاشق و دلباخته ات بودم و نمی توانستم به جز تو به زندگی با مرد دیگری بیندیشم! آن قدر در خانه های مردم کار کردم که هیچکدام از فرزندانم طعم تلخ نداری را احساس ننمایند و ...

منصوره که با شنیدن این جملات عاشقانه در گوشه اتاق مددکاری اشک می ریخت، ناگهان خود را به آغوش پدر انداخت و فریاد زد: دوستت دارم! دوستت دارم پدر! پدر عزیزم! و ... این گونه بود که دوباره دو دلباخته قدیمی بعد از گذشت 20 سال در حالی زندگی جدیدی را شروع کردند که تعیین شد یک رقیب عشقی با دسیسه ای کثیف، چنین انتقام هولناکی را رقم زده است و بدین ترتیب مرد میانسال و همسرش که با دروغی ناجوانمردانه سال های جوانی خود را به تندباد حوادث سپرده بودند، از کلانتری بیرون رفتند تا مرد به مداوای بیماری سرطان خود بپردازد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 فروردین 1400 بروزرسانی: 3 فروردین 1400 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 343

به "انتقام هولناک رقیب عشقی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقام هولناک رقیب عشقی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید