کسب و کار

تعبیر خواب شیر دادن به بچه و نوزاد تازه متولد شده

با تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد تازه متولد شده، تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد پسر، تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد دختر و تعبیر خواب شیر دادن به بچه دیگران همراه خبرنگاران باشید.

7 آذر 1399

کارگردان Halo Infinite از پروژه ساخت بازی جدا شد

به دنبال حواشی و اخبار عجیبی که از استودیوی 343 Industries به گوش می خورد، اکنون با خبر مهم و عجیب دیگری روبه رو هستیم که می تواند ما را بیش تر برای شرایط بازی Halo Infinite و استودیو سازنده اش نگران کند؛ خبری که به جدا شدن یکی از اعضای مهم گروه سازنده بازی ارتباط دارد.

7 آذر 1399

خبرنگاران تصادف در بیجار یک کشته و سه مصدوم برجای گذاشت

سنندج - خبرنگاران - رییس مرکز فوریت های پزشکی بیجار گفت: در تصادف رانندگی میان یک دستگاه کامیون با یک دستگاه سواری پراید یک نفر کشته و سه نفر هم مصدوم شدند.

3 آذر 1399

رمان دلقک هدی حدادی به چاپ چهارم رسید

تهران (پانا) - رمان نوجوان دلقک اثر هدی حدادی برای چهارمین بار از سوی کانون پروش فکری بچه ها و نوجوانان منتشر و روانه بازار کتاب شده است.

29 آبان 1399

جهانگیری: شورای اقتصاد مانعی برای احداث شبکه فاضلاب شهری در مشهد نمی بیند

تهران (پانا) - معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر این که شورای اقتصاد مانعی برای احداث شبکه فاضلاب شهری در مشهد ندارد، گفت یاری به بخش خدمات در مشهد که بیشترین آسیب از شیوع کرونا را دیده در برنامه های دولت است.

28 آبان 1399

سنگین ترین صف های خرید و فروش سهام در 22 مهر

بازار سرمایه امروز در شروع معاملات با افزایش عرضه در بیشتر نماد ها شروع به کار کرد.

22 آبان 1399

معجزه ای به نام نانوالیاف، زیبایی در تاروپود نانوالیاف بافته می شود

یک شرکت دانش بنیان ایرانی با بکارگیری فناوری نانو ماسک آرایشی بهداشتی خشکی طراحی و تولید کرده که مبتنی بر نانوالیاف بوده و نسبت به ماسک های فعلی مزایای بسیاری دارد.

19 آبان 1399

سرویس بورس به اسنپ اضافه شد

با توجه به استقبال گسترده مردم برای سرمایه گذاری در بازار بورس و به منظور تسهیل دسترسی کاربران به خدمات مورد نیاز در این زمینه، سرویس بورس در سوپر اپلیکیشن اسنپ راه اندازی شد. با استفاده از این سرویس تمامی کاربران اسنپ می توانند بدون نیاز به مراجعه...

6 آبان 1399

توصیه های سندرز به جو بایدن برای شکست ترامپ در انتخابات 2020

بعضی منابع آگاه از کوشش های برنی سندرز سناتور دموکرات برای پیروزی هم حزبی خود در انتخابات 2020 و تمرکز بیشتر بر اموری، چون اشتغال زایی برای جلب آرای شهروندان آمریکایی خبر دادند.

4 آبان 1399

قیمت خودرو در تورنتو کانادا

خرید خودرو صفر در کانادا معمولا از نمایندگی ها انجام می گردد و نرخ مشخصی دارد. می توان خودرو را نقد یا اقساطی تهیه کرد. اگر دارای اعتبار قابل قبول باشید می توانید وام خرید خودرو بگیرید. البته نمایندگی ها نیز در دریافت وام یاری می نمایند.

2 آبان 1399

اعلام ناگهانی حضوری شدن مدارس شهرهای قرمز و سردرگمی مدارس ، وزیر پیشین آموزش وپرورش: مدارس آماده نبودند

عضو شورای عالی آموزش و پرورش گفت: مدیران مدارس، خودشان را برای آموزش مجازی به خصوص در شهری مثل تهران و سایر شهرهای قرمز آماده نموده بودند اما از اواخر هفته پیش ناگهان بحث لزوم حضور دانش آموزان در کلاس ها مطرح شد.

28 مهر 1399

خبرنگاران 170 مرکزنوآوری در دانشگاه های علمی کاربردی فعال شد

بوشهر-خبرنگاران- رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: از مجموع 630مرکزهای این دانشگاه 170 واحد آن از مرکز نوآوری برخوردار شدند.

27 مهر 1399

بازگشت امید به بورس؟، دو شرط برای سرانجام فرایند نزولی بازار سهام

خبرنگاران- برای سهامداران بورس معین شده است که حمایت دولت و در ادامه حقوقی ها دلیل مطمئنی برای بازگشت بازار سهام به فرایند صعودی نیست.

27 مهر 1399

بررسی شاخص بورس امروز دوشنبه، 10 شهریور 99

شاخص بورس در ابتدای معاملات امروز کار خود را با جهش 34 هزار و 600 واحدی آغاز کرد تا نوید یک روز خوب را برای بورس باز ها به همراه داشته باشد. این مورد نشان می دهد در همین ابتدای معاملات، میانگین قیمت سهام موجود در بازار با رشد دو درصدی همراه بوده. همچنین رشد...

23 مهر 1399

قیمت انواع لپ تاپ، امروز 2 شهریور 99

جدیدترین قیمت انواع لپ تاپ در بازار را در جداول زیر مشاهده می کنید.

19 مهر 1399