واکنش سیامک انصاری به شوخی های فضای مجازی با او

به گزارش وبلاگ راضانی، سیامک انصاری با بیان این که وقتی شغل بازیگری را انتخاب می کنی درجا به 80 میلیون نفر اجازه می دهی که راجع به تو نظر بدهند، شوخی های فضای مجازی با حضورش در پروژه های تبلیغاتی را نه توهین آمیز که بامزه خواند.

واکنش سیامک انصاری به شوخی های فضای مجازی با او

علیرضا عصار و سیامک انصاری مهمان این هفته همرفیق شهاب حسینی شدند.

سیامک انصاری در بخشی از این گفتگو در پاسخ به سوال شهاب حسینی که از او پرسید بابت شوخی هایی که در فضای مجازی با حضور او در کار های تبلیغاتی میشود دلگیر است؟، پاسخ داد: من این ها را می بینم و از خنده غش می کنم. من کمدینم، غیر از این چیزی راجع به بازیگری در ذهنم نیست و کمدی را به خاطر روحیه ام انتخاب کرده ام. وقتی من در سریالی مانند در حاشیه بازی و با مشاغل مختلف شوخی می کنم اگر خودم این ظرفیت را نداشته باشم که وقتی کاری می کنم با من شوخی کنند، فردا به من چه می گویند؟ واقعا چه می شود؟

او ادامه داد: به نظر من کسانی ناراحت می شوند که علی رغم کاری که می کنند و برداشتی که اجتماع از آن ها دارد خودشان در خلوت خودشان تصور دیگری از خود دارند. مثل این که من تصور کنم استاد فلسفه ام، اما وقتی این جا می آیم و می گویم سلام، من... مردم می توانند باقی جمله ام را حدس بزنند. تصور مردم این است و من این را به وجود آورده ام. شهاب جان شما بازیگری، چقدر با صحنه هایی از بازی شما در فیلم های مختلف شوخی کرده اند و کمدی و جذاب هم بوده است، این توهین آمیز نیست و چیزی نیست که کسی را ناراحت کند.

انصاری با بیان این که وقتی شغل بازیگری را انتخاب می کنی درجا به 80 میلیون نفر اجازه می دهی که راجع به شما نظر بدهند و نقدت کنند، اضافه نمود: از آن لحظه به بعد حق هیچ گونه شکایت و گله ای نداری، چون شما این شغل را انتخاب کرده و این اجازه را به آن 80 میلیون نفر داده ای.

منبع: فرارو
انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 458

به "واکنش سیامک انصاری به شوخی های فضای مجازی با او" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سیامک انصاری به شوخی های فضای مجازی با او"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید