عواید فروش سوخت به حساب مرزنشینان آذربایجان غربی واریز شد

به گزارش وبلاگ راضانی، خبرنگاران/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به واریز عواید فروش سوخت به حساب مرزنشینان استان گفت: به حساب هر خانواری که در سامانه مربوطه ثبت نام کرده و پرونده مربوطه را تکمیل کرده مبلغ یک میلیون و 940 هزار تومان واریز شد.

عواید فروش سوخت به حساب مرزنشینان آذربایجان غربی واریز شد

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری اضافه نمود: هیئت وزیران، با هدف ارتقای توان مالی ساکنان روستاهای مرزی شعاع 20 کیلومتری مرز و تخصیص سهمی از درآمدهای حاصل از صادرات زمینی فرآورده های نفتی، سهمیه فروش سوخت به مرزنشینان را مشخص و مصوب کرد.

وی اضافه نمود: براساس این مصوبه، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نمایندگی از تمامی خانوارهای مشمول، اقدام به صادرات سهمیه گازوئیل آنها از مرزهای زمینی نموده و 20 درصد از ارزش ریالی صادرات را در سقف مقرر به صورت ماهانه به حساب مشخص شده به نام سازمان هدفمندسازی یارانه ها نزد خزانه داری کل کشور به عنوان سهمیه مرزنشینان واریز می نماید.

استاندار آذربایجان غربی توضیح داد: خانوارهای نوار 20 کیلومتر مرز که عواید حاصل از فروش سوخت به حساب آنها واریز نشده با تکمیل پرونده و فرآیندهای مربوطه به مرور این عواید به حساب آنها واریز خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 371

به "عواید فروش سوخت به حساب مرزنشینان آذربایجان غربی واریز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عواید فروش سوخت به حساب مرزنشینان آذربایجان غربی واریز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید