خشم پرسپولیسی ها از مجری تلویزیون

به گزارش وبلاگ راضانی، مجری برنامه فوتبال برتر صحبت هایی در مورد سربازی میلاد سرلک انجام داد که خشم پرسپولیسی ها را در پی داشت و طرفداران این تیم به شدت علیه میثاقی و برنامه فوتبال برتر موضع گرفتند. مجری این برنامه مدعی شد معنی مجوز یک ماهه برای میلاد سرلک را نمی داند و مرادمند و یزدانی وقتی سرباز شدند، نظام وظیفه چنین فرصتی را به این دو بازیکن استقلال نداد تا در صورت دعوت به تیم ملی سربازی شان را به تاخیر بیاندازند.

خشم پرسپولیسی ها از مجری تلویزیون

اما ماجرای سربازی سرلک با سربازی دو بازیکن استقلال کمی متفاوت بود و آن ها از فرصت هایشان استفاده نموده بودند. ماجرا از این قرار است که سرلک از اول شهریور سال جاری سرباز می شد و بعد از نامه فدراسیون فوتبال برای نظام وظیفه مبنی بر حضور این بازیکن در فهرست تیم ملی، مجوز بازی میلاد برای پرسپولیس به مدت 6 ماه تمدید شد.

در سوی دیگر، محمدحسین مرادمند متولد اول تیر 1372 است و این بازیکن از اول تیر 1400 به مدت 6 ماه مهلت داشت تا به تیم ملی دعوت گردد ولی این اتفاق نیفتاد و سرمربی وقت تیم ملی به این بازیکن اعتقادی نداشت. این بازیکن می بایست اول دی ماه 1400 راهی خدمت سربازی می شد ولی باز هم بعد از دو ماه وقفه از اول اسفند به خدمت وظیفه رفت. سیاوش یزدانی هم قبل از 30 سالگی دو بار سربازی اش را به تعویق انداخت و از 8 اسفند 1400 که 30 سالگی را رد کرد، دیگر نمی توانست سربازی اش را به تاخیر بیاندازد و مجبور شد به سربازی برود.

اطلاعات ناقص و غلط مجری برنامه فوتبال برتر باعث عصبانیت شدید پرسپولیسی ها شده و عده ای از طرفداران این تیم از مدیران باشگاهشان خواستند تا این برنامه را تحریم نمایند.

لازم به ذکر است به جز استوری های مدیررسانه ای باشگاه پرسپولیس هنوز به صورت جدی باشگاه پرسپولیس پاسخی به این صحبت ها نداده است.

منبع:خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 14 شهریور 1402 بروزرسانی: 14 شهریور 1402 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 1118

به "خشم پرسپولیسی ها از مجری تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خشم پرسپولیسی ها از مجری تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید