ثبت نام دوازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو آغاز شد

به گزارش وبلاگ راضانی، تهران (پانا) - سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان از آغاز ثبت نام دوازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو خبر داد.

ثبت نام دوازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو آغاز شد

به گزارش روابط عمومی سازمان پرورش ملی استعدادهای درخشان، ثبت نام در دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو از روز جمعه اول اسفند ماه 1399 از طریق سایت اینترنتی باشگاه نانوانجام خواهد شد.

دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و با همکاری سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برگزار می شود. لازم به یادآوری است، المپیاد دانش آموزی نانو به تایید بنیاد ملی نخبگان نیز رسیده است و مدال آوران از جوایز و امتیازات بنیاد بهره مند خواهند شد.

متقاضیان ثبت نام در دوازدهمین المپیاد علوم و فناوری نانو، می توانند از 1اسفند سال جاری تا 15اردیبهشت سال 1400 با مراجعه به سایت باشگاه نانو به نشانیwww.nanoclub.irنسبت به ثبت نام گروهی (توسط نهادهای ترویجی مورد تایید ستاد نانو) و یا انفرادی اقدام کنند.

دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو مشابه دوره گذشته در سه مرحله برگزار خواهد شد که جزئیات آن به شرح زیر است:

مرحله اول، تیرماه 1400 به صورت مجازی در قالب یک آزمون تستی

مرحله دوم، مردادماه 1400 و در قالب یک آزمون کتبی با سوالات تستی-تشریحی

مرحله سوم (پایانی)، اواخر شهریور ماه 1400 در قالب یک اردوی علمی عملی

دانش آموزان پایه های نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم مجاز به شرکت در آزمون هستند. نهادهای آموزش و پرورش اعم از پژوهش سراها و ادارات شهرستان ها می توانند از طریق سایت باشگاه نانو برای ثبت نهاد ترویجی و ثبت نام گروهی دانش آموزان اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 336

به "ثبت نام دوازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام دوازدهمین المپیاد دانش آموزی نانو آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید