استقلال با ماشین از بحران عبور کند، هیچ تیمی از پیش بازنده نیست

به گزارش وبلاگ راضانی، عباس سرخاب در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: من نه انتظار داشتم استقلال هفته دوم مقابل فولاد شکست بخورد و نه انتظار داشتم بعد از این شکست برای آنها این میزان حاشیه درست گردد. تیم های عظیم و مدعی نباید با یک شکست هرچقدر هم که زودهنگام باشد، به حاشیه بروند. شکست جزیی از فوتبال است و این موضوع اثبات شده است. نباید اجازه داد تعداد این شکست ها زیاد گردد.

استقلال با ماشین از بحران عبور کند، هیچ تیمی از پیش بازنده نیست

مهاجم پیشین آبی پوشان بیان داشت: بعد از آن شکست خارج از خانه، بهترین فرصت برای استقلال ایجاد شده تا با یک پیروزی خانگی برابر ماشین سازی بار دیگر آرامش به اردوی آنها بازگشته و فکری بتواند تیمش را در مسیری که به نظر می رسد از آن منحرف شده باز گرداند.

وی اضافه نمود: البته که در لیگ نباید هیچ تیمی را دست کم گرفت. حتی همین تیم ماشین سازی در صورتی که دست کم گرفته می گردد می تواند در همین تهران برای استقلال دردسر ایجاد کند. در فوتبال هیچ تیمی از پیش بازنده نیست و هیچ تیمی تا قبل از سوت سرانجام نباید خودش را برنده بداند. این اشتباهی محض در فوتبال است.

پیشکسوت آبی پوشان توضیح داد: فکری هنوز آنطور که باید و شاید از بازیکنان جدید تیمش استفاده نکرده و تنها مرادمند به دلیل مصدومیت یزدانی به ترکیب ثابت رسید. شاید سرمربی آبی پوشان تفکراتی دارد که بر اساس آن می خواهد رفته رفته نیروهای جدید را به تیمش تزریق کند. امیدوارم هرچه زودتر بازیکنانی که تازه به خدمت گرفته شده اند به مجموعه تیم اضافه شده و از آنها هم استفاده گردد.

سرخاب خاطرنشان ساخت: من به مسائل سیستماتیک و ساختاری باشگاه که قطعاً آنها هم در نتایج تیم فوتبال خودش را نشان می دهد کاری ندارم و تنها از نظر فنی صحبت می کنم. به لحاظ فنی استقلال توان پیروزی بر ماشین سازی را دارد و باید بهترین استفاده را از این فرصت برد.

وی اضافه نمود: در دو بازی اول موتور آبی پوشان در مرکز زمین چندان روان نبود و به نظرم بهتر است تغییراتی در خط میانی استقلال ایجاد گردد. مهاجمان خوب تغذیه نشدند و این را آمار موقعیت های خطرناک هم به خوبی نشان می دهد. هنوز یادمان نرفته همین تیم با همین نفرات در زمان استراماچونی ده ها موقعیت خطرناک خلق می کرد و سه چهارتا و حتی بعضاً پنج موقعیت آن تبدیل به گل می شد.

مهاجم آبی پوشان در اواخر دهه 50 و اوایل دهه هفتاد که سال ها در کنار صمد مرفاوی زوجی پیروز در خط حمله آبی پوشان ساخته بود در ادامه بیان داشت: فکری باید تیمش را به مرحله ای برساند که تیم های مقابلش فرصت نفس کشیدن پیدا نکنند. این را تاکید می کنم چون می بینیم استقلال به اندازه کافی بازیکن برای رسیدن به این مرحله دارد.

ملی پوش پیشین کشورمان در مورد مدعیان قهرمانی این فصل بیان داشت: از الان خیلی زود است برای قهرمانی مدعی تعریف کنیم. لیگ برتر همواره یک تعداد قدرت سنتی دارد که معمولاً مدعیان قهرمانی هم از میان همین تیم ها در می آیند. اما هفته دوم خیلی زود است برای حرف زدن از قهرمانی و مطرح کردن تیمی به عنوان مدعی قهرمانی.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 171

به "استقلال با ماشین از بحران عبور کند، هیچ تیمی از پیش بازنده نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال با ماشین از بحران عبور کند، هیچ تیمی از پیش بازنده نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید