فرهاد مجیدی استقلال را به هم می ریزد

به گزارش وبلاگ راضانی، مهدی پاشازاده درباره شرایط تیم فوتبال استقلال در آستانه دربی برگشت بیست ویکمین دوره لیگ برتر فوتبال، گفت: وقتی تیمی شکست نداشته و صدرنشین باشد، شرایط آن اوکی است. دربی یک فینال بین راهی است، چون اگر استقلال برنده گردد خیالش برای قهرمانی راحت خواهد شد. در عین حال هر تیمی دربی را ببازد وارد بحران می گردد. البته فوتبال است و هزار و یک اتفاق و نمی توان چیزی را پیش بینی کرد.

فرهاد مجیدی استقلال را به هم می ریزد

دربی بازی مهمی است و پیش بینی آن راحت نیست.، وی با بیان این جمله اضافه کرد: اگر منطقی فکر کنیم دربی برنده ندارد، مگر اینکه پرسپولیس بی محابا و هجومی بازی کند، آنجاست که یک تیم می تواند برنده گردد. اگر استقلال به نباختن ادامه دهد و بخواهد فاصله شش امتیازی اش را حفظ کند و پرسپولیس هم به فکر نباختن باشد قاعدتاً دربی جالبی نخواهد بود، مگر اینکه تفکرات پرسپولیس در این ملاقات تأثیر بگذارد. اگر کادر فنی پرسپولیس به فکر نباختن باشد به نفع استقلال است. هجومی بازی کردن پرسپولیس هم به استقلال این فرصت را می دهد که راحت تر حمله کند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در واکنش به اظهارات علیرضا منصوریان علیه فرهاد مجیدی پس از انتها ملاقات تیم های استقلال و صنعت نفت آبادان گفت: با بخش زیادی از صحبت های منصوریان موافقم. فوتبال برد و باخت دارد. من در هر تیمی حضور داشته باشم قبل از بازی سمت هیچ تیمی نمی روم، ولی بعد از بازی هر اتفاقی بیفتد چه ببازم یا ببرم به کادر فنی حریف تبریک یا خسته نباشید می گویم. پیش از بازی ها گل و شیرینی به سمت نیمکت می بریم و عکس یادگاری می گیریم، ولی پنج دقیقه بعد ناسزا می گوییم!

وی ادامه داد: اگر قرار است با کسی دعوا کنم در جریان بازی دعوا می کنم. در هر تیمی به شاگردانم یاد می دهم اگر وسط بازی با کسی جر و بحث کردید و حرفی زدید پس از سوت داور همه چیز تمام شده است و با بازیکنان حریف دست بدهید. مسئله بعدی بزرگ تر و کوچک تری است و همه ما باید متوجه این موضوع باشیم. شما (منصوریان و مجیدی) سالیان سال کنار هم بازی نموده و رفت و آمد خانوادگی داشتید. فردا روزی ممکن است من و محمود فکری روبه روی هم قرار می گیریم. ما از یک خانواده هستیم و باید بزرگ تر و کوچک تری رعایت گردد.

پاشازاده با اشاره به بعضی رفتارهای مجیدی توضیح داد: خیلی ها مجیدی را می شناسند و می دانند خصوصیات اخلاقی اش همین است، اما در فرهنگ ما کوچک تر و بزرگ تری باید رعایت گردد. وقتی سوت انتها بازی زده می گردد با دست دادن چیزی از کسی کم نمی گردد. اعتقاد دارم تیم های دیگر زورشان به استقلال نمی رسد و تنها کسی که می تواند این تیم را به هم بریزد خود فرهاد (مجیدی) است. این تئوری من است. تنها کسی که می تواند به استقلال ضربه بزند، مجیدی است. اگر او تمرکزش را بیشتر کند استقلال به راحتی قهرمان می گردد. آدم نباید اسیر مسائلی از قبیل حسادت دیگران گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1401 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 871

به "فرهاد مجیدی استقلال را به هم می ریزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی استقلال را به هم می ریزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید