درخشش روابط عمومی گروه اقتصادی گردشگری و بانک گردشگری در هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران

به گزارش وبلاگ راضانی، خبرگزاری خبرنگاران- در هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، نشان های ستاره مدیریت روابط عمومی و ستاره طلایی روابط عمومی به گروه اقتصادی گردشگری تعلق گرفت.

درخشش روابط عمومی گروه اقتصادی گردشگری و بانک گردشگری در هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، در این جشنواره، از امیر نیکرویان مدیر روابط عمومی گروه اقتصادی گردشگری برای کسب عنوان ستاره مدیریت روابط عمومی و ستاره طلایی روابط عمومی تجلیل شد.

بانک گردشگری نیز در این جشنواره، نشان های ستاره طلایی روابط عمومی و ستارگان ملی روابط عمومی را کسب کرد. رضا لیاقت ورز مدیر امور روابط عمومی و تبلیغات بانک گردشگری برای کسب نشان های ستاره طلایی روابط عمومی و ستارگان ملی روابط عمومی مورد تجلیل نهاده شد.

جشنواره ستارگان روابط عمومی، هر سال با هدف تجلیل از عملکرد دست اندرکاران حوزه روابط عمومی و برای تاکید بر نقش اساسی این نهاد در ساختارهای اداری و سازمانی با حضور اساتید و متخصصان روابط عمومی برگزار می گردد.

این جشنواره که با همیاری انجمن بین المللی روابط عمومی و جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران در روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار گردید، با آنالیز عملکرد روابط عمومی سازمان ها و شرکت های مختلف طی سال 1399، به رسم یادبود به برگزیدگان لوح تقدیر اهدا کرد.

فیلیپ بورمانس رییس انجمن بین المللی روابط عمومی نیز که به شکل ویدیو کنفرانس به ایراد سخنرانی در این مراسم پرداخت، ضمن اشاره بر چالش های پیش پای حوزه روابط عمومی بر استفاده هر چه بیشتر و هوشمندانه تر از تکنولوژی های ارتباطی تأکید کرد.

وی ارتباطات شفاف و با احترام را مناسب اساس تفاهم انسانی دانست و گفت: ما باید ضمن پیروی از اصول علمی در روابط عمومی ها، به دنبال ایجاد تغییرات مثبت هرچند کوچک باشیم که برای این مهم نیازمند حرکت به سمت استفاده از تکنولوژی های جدید ارتباطی نظیر اتوماسیون و هوش مصنوعی هستیم.

در این جشنواره، علی ربیعی دستیار ارتباطات اجتماعی رییس جمهور و سخنگوی دولت هم به وسیله تماس تصویری، از مدیران روابط عمومی خواست که از پتانسیل های فضای مجازی استفاده و محورهای نوینی را برای تداوم فعالیت هایشان ترسیم نمایند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 29 خرداد 1400 بروزرسانی: 29 خرداد 1400 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 492

به "درخشش روابط عمومی گروه اقتصادی گردشگری و بانک گردشگری در هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشش روابط عمومی گروه اقتصادی گردشگری و بانک گردشگری در هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید