تعبیر خواب شیر دادن به بچه و نوزاد تازه متولد شده

به گزارش وبلاگ راضانی، با تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد تازه متولد شده، تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد پسر، تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد دختر و تعبیر خواب شیر دادن به بچه دیگران همراه خبرنگاران باشید.

تعبیر خواب شیر دادن به بچه و نوزاد تازه متولد شده

سرویس سرگرمی - به گفته فروید، شخصیت انسان کوه یخی است که قسمت خودآگاه، تنها نوک آن به حساب می آید و بقیه اش ناخودآگاه است. قسمت عمده ای از ناخودآگاه، در خواب هوشیار می شود که معمولا روانشناسان برای حل مسائل روحی به بررسی خواب ها می پردازند. مجموعه تعبیر خواب مجله خبرنگاران با بررسی روانشناسی و نظریات اسلامی در رابطه با انواع خواب ها به این موضوع پرداخته است.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

چنانچه مطلب خاصی در رابطه با تعبیر خواب شیر دادن به بچه مد نظر است می توانید از فهرست موضوعی زیر استفاده نمایید.

 • شیر دادن به بچه
 • شیر دادن به نوزاد پسر
 • شیر دادن به نوزاد دختر
 • شیر دادن به بچه دیگران
 • شیر دادن مرد به نوزاد

توجه:

خواب دیدن شیر مادر نشانگر وابستگی شما به فرزند یا شخصی است. این خواب می تواند یک رابطه، یک احساس، یک عادت یا یک اعتیاد باشد که احساس می کنید بدون آن نمی توانید زندگی کنید.

با این توضیحات معمولا بیننده خواب را به کسی که نیازمند است تعبیر می کنند. این نیازمندی حتی ممکن است در اطرافیان شما باشد. شما ممکن است در این مقطع زمانی چیزی ضروری گم کرده باشید. غذا، پول یا سلامتی می تواند یکی از نیاز های شما باشد.

در برخی موارد به دلیل ویژگی های طبیعی و بیولوژیکی می تواند این رویا به صورت واقعی نیز رخ دهد. به این معنی که خواب می تواند احساس باردار بودن برای شخص منعکس کند. این خواب برای بسیاری از خانم ها قبل از این که آزمایش بارداری بدهند رخ داده است.

تعبیر خواب شیر دادن به بچه

تعابیر و تفاسیر مختلفی را معبرین اسلامی برای شیر دادن به نوزاد بیان کرده اند. این تفاوت ها بیشتر ناشی از جنسیت نوزاد (پسر یا دختر) می باشد.

شیر بنا به گفته کتاب فرهنگ تفسیر رویا نماد بخشش از خود و نیازهای نوزاد است. شیر ثمره وجود مادر است به همین دلیل اغلب بیانگر احساسات شما نسبت به مادرتان است. شیر در رویا سمبل بخشش غذا، فداکاری، پرورش بخش های رشد نکرده خود و... و رویای نوزاد احساسات و وابستگی شما را نشان می دهد.

کارل گوستاو یونگ در رابطه با شیر دادن به نوزاد در خواب می گوید:

 • خواب دیدن اینکه با سینه تان شیر می دهید یا پرستاری می کنید، نمادی از محبت، عشق، مراقبت و عشق مادرانه است. چیز های خوب نزد شما خواهد بود. تعبیر دیگر این است که خواب بیانگر این است که شما نیاز دارید مراقب کسی که به او اعتماد تام دارید باشید.
 • دیدن کسی که با سینه شیر می دهد بیانگر این است که شما یک جنبه نهان از خودتان را پرورش می دهید

معبرین غربی می گویند: رویا های مربوط به شیر دادن بچه می تواند با مفاهیم محافظت، سرپرستی، والدین، ایجاد و تقویت پیوند بین اعضای خانواده و حتی بین افرادی که احساس نزدیکی بسیار زیادی با یکدیگر دارند، در ارتباط باشد.

تعبیر خواب نوزاد - دیدن نوزاد در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد پسر (نوزاد تازه متولد شده)

مطیعی تهرانی تعبیری را که به صورت کلی برای شیر خوراکی بیان می کند بدین صورت است شیر خوردنی در خواب نعمت، برکت، سود و بهره است بنابراین می توان این گونه اعلام نمود که شیر دادن در خواب به معنای نثار کردن این نعمت ها و برکات است. اگر نوزاد پسر باشد این نعمت ها را بایستی در راهی منطقی نثار کرد. البته مؤلف بانک کتاب جامع تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد پسر را نشانه غم و اندوه بیان کرده است.

آنلی بیتون: اگر در خواب مشاهده کنید که مادرى نوزاد خود را شیر می دهد، به این معنا است که به سعادت و خوشبختى خواهید رسید.

تعبیر خواب نوزاد پسر

تعبیر خواب شیر دادن به نوزاد دختر

مؤلف کتاب بانک جامع تعبیر خواب در مورد شیر دادن به نوزاد دختر این گونه بیان می کند که اگر در خواب ببیند فرزند دختری دارد و به او شیر می دهد یعنی خرمی و نعمت بر او به میزان شیری که در اختیار فرزند دخترش قرار داده است افزون می شود. (در بیداری چنین بچه ای نداشته باشد)

تعبیر خواب شیر دادن به بچه دیگران

مؤلف کتاب بانک جامع تعبیر خواب در مورد شیر دادن به نوزاد دیگری هم تعبیری به مانند شیر دادن به نوزاد دختر بیان می کند یعنی افزایش خرمی و نعمت به اندازه شیری که در اختیار نوزاد قرار می دهد.

چنین خوابی غیرعادی است و نشان دهنده آن است که شما مسئولیتی بزرگ را برعهده گرفته اید. این خواب نشان می دهد که شما در محیط کاری خود نقشی جدی را پذیرفته اید یا تصمیم به عهده دار شدن پروژه بسیار بزرگی گرفته اید که مدت های طولانی در حال برنامه ریزی برای آن بوده اید.

شاید این خواب بتواند نگرانی شما در رابطه با یکی از اعضای خانواده تان را نشان دهد. بعلاوه، این خواب می تواند نشان دهنده آن باشد که یکی از افراد عزیز و محبوب شما تنها گذاشته شده و اکنون شما در برابر مراقبت از او احساس مسئولیت می کنید.

تعبیر دیگر این خواب آن است که احتمالا شما در معرض فریب و نیرنگ فردی دیگر قرار خواهید گرفت. در معاشرت با غریبه ها بهتر است تا جایی که می توانید جانب احتیاط را رعایت کنید و مراقب باشید تا به افرادی که به آن ها مشکوک هستید اعتماد نکنید. همیشه بهترین کار این است که ابتدا از نیت ها و مقاصد دیگران اطمینان حاصل کنید و یکباره تمام و کمال به آن ها اطمینان نکنید.

تعبیر خواب جمع شدن شیر و شیر خوردن نوزاد

ابن سیرین:

 • اگر زنی بیند که شیر در پستان او جمع شد، دلیل که او را فرزندی آید.
 • اگر کسی به خواب بیند که کودک شده بود و شیر می خورد، دلیل است که از مرادها بازماند.

تعبیر خواب خوردن شیر از پستان

تعبیرگری می گوید:

 • اگر زنی ببیند از پستان او شیر جاری شده است رزق و روزی دختر او بیشتر می شود و مال حلال بدست می آورد، ولی اگر ببیند به جای شیر، خون جاری شده است مال حرام به دست می آورد.
 • اگر زنی در خواب ببیند که از پستان خودش شیر می خورد در کسب و کار خودش دچار کاهش و ضرر و زیان مالی می شود.

جابر مغربی می گوید: اگر زنی در خواب ببیند از هر دو پستان خودش شیر می خورد دچار غم و ناراحتی و ملامت و سرزنش می شود.

تعبیر خواب پستان

تعبیر خواب شیر دادن مرد به نوزاد

ابراهیم کرمانی: اگر مردی در خواب بیند کودکی را شیر می داد، دلیل است او را در زندان کنند.

تعبیر خواب بچه شیر خوار

لیلا برایت: اگر بچه ای را در حال شیر خوردن ببینید، نشان دهنده آینده ای خوب و آرام است.

منابع:

کتاب فرهنگ تفسیر رویا

مجله اینترنتی خبرنگاران

pendarno.ir

khaboroya.com

منبع: setare.com
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 116

به "تعبیر خواب شیر دادن به بچه و نوزاد تازه متولد شده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب شیر دادن به بچه و نوزاد تازه متولد شده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید