بزرگراه شمالی کرج به کمر بند جهانگرد منطقه تبدیل می گردد

به گزارش وبلاگ راضانی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج گفت: تکمیل پروژه کنار گذر شمالی علاوه بر راهنمایی بار ترافیکی در منطقه شاهراه ایجاد در آمد ها پایدار شهر و کمر بند توریست است.

بزرگراه شمالی کرج به کمر بند جهانگرد منطقه تبدیل می گردد

میراث آریا: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، توریست و صنایع دستی استان البرز، غفور قاسم پور روز دوشنبه 15 آذر ماه 1400 در جلسه برطرف موانع پروژه کنار گذر شمالی کرج که به ریاست استاندار البرز بر گزار شد، اظهار کرد: این پروژه با کاهش بار ترافیک ملی، موجب تسهیل عبور و مرور توریست ان از منطقه است که یکی از عمده دغدغه ها حوزه مدیریت شهر را در زمینه ایجاد در آمد ها پایدار شهر بر طرف می نماید.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با اشاره به اهتمام استاندار البرز در اجرا پروژه ها نیمه تمام بیان نمود: بر این اساس و به دستور استاندار کار گروه ویژه ای به منظور تکمیل و برطرف موانع این پروژه ملی تشکیل شده است.

او ضمن تأکید بر لزوم تدوین نقشه مهندسی ترافیک در تکمیل این طرح بیان کرد: بزرگراه شمالی کرج محور اتصال آزاد راهی است و لذا بهره بر دار از آن می تواند نقش اثر گذار در تعدیل ترافیک استان ها هم جوار داشته باشد.

قاسم پور بعلاوه با اشاره به ضرورت پیش بینی پیوست زیست محیطی در اجرا این طرح ملی در دامنه ها شمالی البرز، این راستا را کمر بند توریست در منطقه نیز عنوان و توضیح داد: شهر دار کرج و شورا شهر نیز باید در اجرا این مهم اهتمام داشته و از ظرفیت تردد این محور برای ایجاد در آمد ها پایدار شهر به منظور ایجاد رونق و آبادانی در کلانشهر کرج استفاده کند.

بزرگراه شمالی کرج به طول 17.5 کیلو متر عملیات اجرایی آن از تیر ماه سال 1395 شروع شده و تا به امروز حدود 65 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. این بزرگراه، آزاد راه شهید همت در شرق کرج را به آزاد راه کرج-قزوین در غرب کرج متصل می نماید و موجب روان ساز ترافیک در محور ها مواصلاتی استان البرز می گردد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 18 بهمن 1400 بروزرسانی: 18 بهمن 1400 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 781

به "بزرگراه شمالی کرج به کمر بند جهانگرد منطقه تبدیل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگراه شمالی کرج به کمر بند جهانگرد منطقه تبدیل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید