امیری: برای ما فرقی نمی کند لیگ چه زمانی شروع گردد، حس رجحان جویی در هر بازیکن پرسپولیس وجود دارد

به گزارش وبلاگ راضانی، وحید امیری، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت که برای تیم پرسپولیس تفاوتی ندارد که چه زمانی مسابقات لیگ برتر فوتبال شروع گردد.

امیری: برای ما فرقی نمی کند لیگ چه زمانی شروع گردد، حس رجحان جویی در هر بازیکن پرسپولیس وجود دارد

به گزارش خبرنگاران، وحید امیری در گفت وگو با رسانه باشگاه پرسپولیس، در خصوص حضورش در تمرینات بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی فوتبال گفت: بعد از یک فصل طولانی خوشبختانه توانستیم با موفقیت و رضایت طرفداران فصل را به انتها برسانیم و خوشحالم که با وجود همه سختی ها توانستیم با موفقیت کار را انجام دهیم، هرچند که کار همواره برای پرسپولیس سخت است. با این حال، مجبور بودیم که خیلی زود خودمان را به شرایط آرمانی برسانیم، چرا که لیگ برتر به زودی آغاز می گردد و به همین دلیل استراحت زیادی نکردیم.

وی ادامه داد: شرایط مثل دوران قبل از شیوع ویروس کروناست. آن موقع هم ما خیلی سخت تمرین می کردیم و حالا هم چنین شرایطی داریم. از طرف دیگر باید وارد مسابقات لیگ برتر شده و برای فینال لیگ قهرمانان آسیا حاضر شویم. در این چند روز که تمرینات آغاز شده زیر نظر کادر فنی و همراه با بازیکنان عزم خود را جزم نموده ایم تا کارها را به خوبی پیش ببریم. امیدوارم بتوانیم با آغاز لیگ نتایج مورد انتظار طرفداران را بگیریم و خوشحالی آنها را در فصل جدید رقم بزنیم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص تعویق چند روزه لیگ برتر اعلام نمود: به هر حال پرسپولیس آخرین تیم ایرانی بود که از لیگ قهرمانان آسیا برگشت و از طرفی ما بازیکنان زیادی در تیم ملی داشتیم، اما به هر حال تصمیم گیرنده در این زمینه ستاد مقابله با کرونا و سازمان لیگ است. برای ما خیلی فرقی نمی کند که لیگ چه زمانی آغاز گردد، بلکه وظیفه ما کوشش و تمرین مناسب است، اما تصمیمات در این خصوص را مسئولان ارشد ورزشی می گیرند و این مسئله به ما ارتباطی پیدا نمی کند. امیدوارم هرچه سریع تر شرایط کشور و همه مردم جهان به شرایط ایده آل برگردد.

امیری در خصوص ملاقات پرسپولیس مقابل سایپا در هفته اول لیگ برتر توضیح داد: طبیعی است که ما در همه بازی ها برای برد به زمین می رویم. خوشبختانه در این چند سال فرایند خوبی داشتیم به طوری که همه تیم ها با کوشش چندین برابری در مقابل ما حاضر می شوند، چرا که می خواهند مقابل پرسپولیس قرار بگیرند و این تیم را شکست دهند. سایپا هم تیم جوان و خوبی است و همواره حریف قدری برای ما بوده اما این مسئله باعث نمی گردد که ضمن احترام به این تیم برای کسب سه امتیاز کوشش نکنیم. همه هدف ما این است که با حداکثر امتیاز از زمین خارج شویم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره شکست سرخ پوشان بازی تدارکاتی مقابل مس رفسنجان یادآور شد: بازی خیلی خوبی بود، چراکه این بازی فشار جسمانی زیادی به تیم ما وارد کرد، اما به هر حال بعد از یک فشار سنگین، کار خیلی سخت است که یک تیم دوباره به اوج برسد. هرچند که این صحبت های من کیفیت فنی مس رفسنجان را زیر سوال نمی برد. آنها تیم خیلی خوبی هستند و برخلاف ما که حدود یک هفته تا 10 روز است دور هم جمع شدیم آنها مدت زیادی است که در کنار هم تمرین می نمایند. با وجود اینکه ما در هر بازی برای بردن به زمین می رویم اما فلسفه بازی های تدارکاتی همین است که نقاط ضعف و قوت شناسایی گردد و نتیجه خیلی مهم نیست. درست است که پرسپولیس حتی در بازی های محبت آمیز هم باید برنده گردد اما چیزی که در بازی های تدارکاتی مهم است درک مسائل و تقویت نقاط ضعف است.

امیری در پاسخ به این سوال که بعد از چهار قهرمانی متوالی حالا طرفداران منتظر پنجمین عنوان قهرمانی متوالی هستند و آیا چنین اتفاقی رقم خواهد خورد، گفت: بازیکنانی که به پرسپولیس اضافه شدند بسیار با کیفیت هستند و همه عملکرد خوب آنها را در لیگ قهرمانان آسیا دیدند. خوشبختانه پرسپولیس شخصیت بالا و برنده ای دارد که همواره برای قهرمانی و بردن وارد مسابقات می گردد. حس فزونی جویی در هر بازیکن پرسپولیس وجود دارد و این مسئله کاملاً قابل حس است. کار ما سخت است، اما کوشش می کنیم، همانطور که تا اینجا کوشش نموده ایم و توانسته ایم موفقیت های زیادی به دست بیاوریم. مطمئناً با همت و کوشش کادر فنی و بازیکنان و حمایت هایی که طرفداران و مسئولان باشگاه انجام می دهند دوباره قادر خواهیم بود جایگاهی را به دست بیاوریم که طرفداران منتظرش هستند. امیدوارم که فصل آینده یک فصل خوب فوتبالی برای ما و طرفداران باشد و بتوانیم یک قهرمانی دیگر را به کارنامه پرسپولیس اضافه کنیم. البته باید پذیرفت که واقعاً کار ساده ای مقابل ما نیست.

بازیکن ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص بازگشت از قطر و حضور در اردوی تیم ملی در ازبکستان و ترکیه گفت: در سال گذشته و به دلیل اتفاقاتی که رخ داد لیگ در شرایط عجیبی قرار داشت به طوری که هیچ بازیکنی نمی دانست از چه زمانی باید خود را آماده مسابقات کند. در این شرایط خیلی از بازیکنان با تمرینات اختصاصی سعی می کردند خود را در شرایط نرمال قرار دهند و من هم از این قاعده مستثنا نبودم. در حدود 2،3 ماه به صورت اختصاصی تمرین می کردم، آن هم در شرایط سخت قرنطینه که این مسئله باعث شد فشار زیادی به بازیکنان وارد گردد که من هم دچار چنین شرایطی بودم. بعد از اینکه از اردوی تیم ملی برگشتم خوشبختانه گل محمدی به من و سایر ملی پوشان استراحت بیشتری داد که این مسئله خیلی کارساز بود، اما باید صادقانه بگویم که خستگی 14،15 ماه لیگ فرسایشی فصل گذشته هنوز به صورت کامل از تن من خارج نشده است. با این همه انتظارات طرفداران را می دانیم و کوشش خواهیم کرد که خیلی زود به شرایط نرمال و مدنظر طرفداران برسیم تا دوباره دل آنها را شاد کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 105

به "امیری: برای ما فرقی نمی کند لیگ چه زمانی شروع گردد، حس رجحان جویی در هر بازیکن پرسپولیس وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیری: برای ما فرقی نمی کند لیگ چه زمانی شروع گردد، حس رجحان جویی در هر بازیکن پرسپولیس وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید