احداث همراه سرا در اطراف مراکز درمانی منطقه 6

به گزارش وبلاگ راضانی، شهردار منطقه 6 تهران از جلب حمایت خیرین برای احداث همراه سرا در محدوده مراکز درمانی این منطقه مرکزی پایتخت خبر داد.

احداث همراه سرا در اطراف مراکز درمانی منطقه 6

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 6 تهران، تورج فرهادی در نشست با شورایاران محله های منطقه 6 تهران، با اعلام این خبر گفت: در سال جاری، 4 فضا برای راه اندازی همراه سرای بیماران بستری در بیمارستان های محدوده مرکزی تهران مشخص کردیم که توسط خیرین آماده سازی می شود.

شهردار منطقه 6 تهران افزود: در حال مذاکره با ارتش هستیم تا در قسمتی از پادگانی که در باقرخان قرار گرفته است، تعداد قابل توجهی سوئیت 25 متری به عنوان همراه سرا ایجاد شود. این همراه سرا برای استقرار موقت همراهان بیمارانی که در بیمارستان امام خمینی و همچنین مهدی کلینیک بستری می شوند، مناسب است.

او افزود: همچنین یک ملک 1800 متری به همراه یک سوله در اختیار یکی از خیران که استاد دانشگاه تهران است قرار گرفته است تا به عنوان همراه سرا آماده سازی شود. یک ملک 1000 متری نیز از بنیاد مستضعفان گرفته ایم و با همکاری خیرین در حال تبدیل آن به همراه سرا هستیم.

فرهادی ادامه داد: اطراف بیمارستان فاطمه الزهرا و محب کوثر و خیلی بیمارستان های دولتی نظیر شریعتی را خالی می کنیم و همراه سرا ایجاد خواهیم کرد.

شهردار منطقه 6 تهران در بخش دیگر سخنانش، لازمه موفقیت مدیریت شهری در طرح ها و اقدامات خود را جلب مشارکت و همراهی مردم دانست و گفت: جلب همراهی معتمدین مردم، گام اول همراه سازی شهروندان با طرح ها و برنامه های شهری است. بنابراین شورایاران و کنندگان و معتمدین مردم در محلات حذف شدنی نیست و هر مدیری در هر دوره ای بخواهد با این ظرفیت مقابله کند، به ضرر خودش عمل کرده و به نتیجه ای هم نخواهد رسید.

او با تاکید بر اینکه شهرداران نواحی بازدیدهای میدانی خود را با حضور کنندگان شورایاری ها انجام دهند، افزود: حفظ ارتباط شهرداران ناحیه ها و معاونت های شهرداری منطقه با شورایاران، به عنوان یک موضوع مهم در ارزیابی مدیران مدنظر قرار گرفته است.

فرهادی با تاکید بر همدلی و هم افزایی شورایاران برای پیشبرد طرح هایی نظیر طرح کاهش پسماند (کاپ)، گفت: اجرای طرح کاپ موجب انتفاع عمومی مردم و کاهش آسیب و آلودگی محیط زیست می شود. بنابراین از همه دبیران شورایاری و معتمدین مردم که منتخب مردم هستند، می خواهیم که هر زیرساختی برای اجرای بهتر طرح کاپ نیاز است، اعلام کنند و نگذاریم این طرح شکست بخورد.

شهردار منطقه 6 تهران همچنین در ارتباط با مبالغ انباشته قبوض برق و آب سرای محلات، گفت: با وزارت نیرو توافق کرده ایم که از این پس، سرای محلات را به عنوان فرهنگی بشناسند و نه تجاری. به این ترتیب و با سایر رایزنی هایی که اجرا شده است، مسائل سرای محلات کمتر خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 275

به "احداث همراه سرا در اطراف مراکز درمانی منطقه 6" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احداث همراه سرا در اطراف مراکز درمانی منطقه 6"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید