آمادگی بیمه مرکزی برای یاری به آسیب دیدگان اتوبوس خبرنگاران

به گزارش وبلاگ راضانی، تهران (پانا) - بیمه مرکزی گفت صنعت بیمه در جهت التیام آلام آسیب دیدگان و بعلاوه بازماندگان این حادثه دردناک از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

آمادگی بیمه مرکزی برای یاری به آسیب دیدگان اتوبوس خبرنگاران

به گزارش روابط عمومی بیمه مرکزی، این بیمه با صدور پیغام همدردی با حادثه دیدگان اتوبوس خبرنگاران گفت تقدیر الهی بر این نهاده شد که جامعه رسانه ای کشور یک بار دیگر در چرخه بی توقف خطر و خبر رو در روی حادثه ای دیگر قد بکشد و در ماتم ابدی دو تن از پاکترین و شریف ترین فرزندان خود بنشیند.

بیمه مرکزی و صنعت بیمه هم همگام با سایر اقشار دیگر جامعه در این مصیبت سنگین، سوگوار است و برای روح بلند این عزیزان، آرزوی غفران الهی و برای دل بازماندگان، امید صبوری دارد.

جبران اندوهی تا این میزان عمیق، ممکن نیست، اما صنعت بیمه در جهت التیام آلام آسیب دیدگان و بعلاوه بازماندگان این حادثه دردناک از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

در همین زمینه همه تعهد ها و پوشش های مترتب بیمه ای سرنشینان اتوبوس سانحه دیده بدون تشریفات رایج، ایفاد خواهد شد و در صورت وجود بیمه نامه هایی نظیر بیمه زندگی و تامین آتیه هم در پرداخت خسارات تسریع می گردد.

امید است با تقویت و نوسازی ناوگان حمل و نقل، اصلاح هندسی نقاط حادثه خیز و کوشش بیشتر برای ارتقای فرهنگ هدایت و رانندگی، پس از این شاهد حوادثی تا این میزان تلخ و دردناک نباشیم.

بر اثر واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در جهت تونل انتقال آب به دریاچه ارومیه، دو بانوی خبرنگار به نام های ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی از خبرنگاران پر کوشش، متعهد و دلسوز خبرگزاری های ایرنا و ایسنا جان خود را از دست دادند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 589

به "آمادگی بیمه مرکزی برای یاری به آسیب دیدگان اتوبوس خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی بیمه مرکزی برای یاری به آسیب دیدگان اتوبوس خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید