ماجرای عجیب رصد ناوگان بشقاب پرنده ها

به گزارش وبلاگ راضانی، ویدئویی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، ظاهرا یک خلبان نظامی آمریکایی را در حال رصد ناوگان بشقاب پرنده ها در بالای دریای چین جنوبی نشان می دهد.

ماجرای عجیب رصد ناوگان بشقاب پرنده ها

به گزارش خبرنگاران، به گفته امریکن میلیتاری نیوز، این ویدئو که در 24 نوامبر فیلمبرداری شده است، در 4 دسامبر در یک تارنمای ردیابی بشقاب پرنده ها آپلود شد.

صدای خلبان شنیده می گردد که می گوید: نمی دانم آن چیست، و می افزاید: چیز لعنتی عجیبی است. این ویدئو در حالی به انتها می رسد که بشقاب پرنده های گزارش شده در هوای رقیق ناپدید می شوند و خلبان می گوید: رفتند.

گزارش شده است او در حال پرواز در ارتفاع 39 هزار پایی بالای بر فراز دریای چین جنوبی، نه چندان دور از هنگ کنگ، بوده است که آن نور ها را می بیند.

این کلیپ ویدئویی که 53 ثانیه طول می کشد، سه مجموعه از چهار چراغ را نشان می دهد که هماهنگ با هم، بالای ابر ها در حال پروازند و شبیه هیچ هواپیمای شناخته شده ای نیستند.

تا به امروز بیش از 40 هزار نفر این کلیپ را در توییتر دیدن نموده اند. چیلزتی وی آن کلیپ را در روز سه شنبه در توییتر به اشتراک گذاشت و به بحث های گسترده ای در توییتر دامن زد.

یکی از کاربران توییتر نوشت: نخست فکر می کردم انعکاس شیشه کابین خلبان است ...، اما نه. این با آن جور در نمی آید. حالا به این فکر می کنم که آیا این یک تمرین متقابل نظامی بوده است؟

یک کاربر دیگر ادعا کرد: با توجه به این که میلیارد ها کهکشان وجود دارد که حاوی میلیون ها ستاره و سیاره است، عقل حکم می نماید که هم موجودات دیگری باهوش کمتر از انسان ها وجود دارند (که تکامل شان زمان چندانی نمی برد) و هم موجوداتی بسیار باهوش تر از ما.

اگرچه هیچ بیانیه ای هنوز درباره رویت 24 نوامبر ارائه نشده است، نخستین بار نیست که فیلمی از آنچه به نظر می رسد بشقاب پرنده است، منتشر می گردد.

دریای چین جنوبی محل افزایش فعالیت نظامی چین نیز هست.

منبع: فرارو
انتشار: 9 اسفند 1400 بروزرسانی: 9 اسفند 1400 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 805

به "ماجرای عجیب رصد ناوگان بشقاب پرنده ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای عجیب رصد ناوگان بشقاب پرنده ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید