درخواست یاری توئیتری کتابفروشی محبوب نیویویورک

به گزارش وبلاگ راضانی، به گزارش خبرنگاران به نقل از سیکرت نیک، کتابفروشی مک نالی جکسون یکی از کتابفروشی های مستقل و محبوب شهر نیویورک است که در سال 2004 میلادی توسط مک نالی رابینسون یک شهروند کانادایی تاسیس شد و از آن سال تا کنون چند شعبه از این کتابفروشی در سطح این شهر افتتاح شده است. در دوران شیوع کرونا و قرنطینه این کتابفروشی یکی از پیشگامان فروش کتاب به وسیله اینترنت و رساندن کتاب های به وسیله پست به دست مشتری ها بود.

درخواست یاری توئیتری کتابفروشی محبوب نیویویورک

حالا اخیراً کتابفروشی محبوب مردم نیویورک با مسائل زیادی روبرو شده است ولی مسئولان آن مسائل خود را به سرعت با مشتری های خود به اشتراک گذاشته است تا به سرنوشت بسیاری از همکاران خود برای اخراج کارمندان یا تعطیلی روبرو نشود. این کتابفروشی در پیغامی توئیتری از مشتری های خود خواسته است این کتابفروشی را در دوره کرونا حمایت نمایند.

در این پیغام توئیتری مک نالی جکسون نوشته است: نیویورکی های عزیز، لطفا به کتابفروشی خودتان بازگردید. اینجا فروش تا 50درصد کاهش پیدا نموده است و ما برای ادامه کار احتیاج به همکاری شما داریم. حتم داشته باشید که ما کتاب های هیجان انگیزی برای شما داریم. تمام چیزی که هم اکنون احتیاج داریم شما هستید.

سارا مک نالی دختر مالک کتابفروشی و مدیر فعلی آن در این پیغام خطاب به مردم نیویورک پیوستن به کمپین حمایت از کتابفروشی های مستقل را خواسته و اینکه به جای فروشگاه های آنلاین از کتابفروشی های مستقل کتاب های خود را تهیه نمایند. اتحادیه کتابفروشان آمریکا (ABA) اخیراً کمپین خرید از کتابفروشی های فیزیکی (#BoxedOut) به جای کتابفروشی های آنلاین راه انداخته است.

بیشتر کتابفروشان مستقل آمریکایی در ایام قرنطینه با مشکل تامین هزینه های خود روبرو شدند و بسیاری نیز با خطر تعطیلی روبرو هستند. برخی از کتابفروشی های مستقل به فروش اینترنتی روی آورده و برخی نیز با روش های ابداعی سعی در حفظ خود دارند.

الین کتزنبرگر مدیر کتابفروشی چراغ های شهر سانسفرانسیسکو نیز چندی پیش در فضای مجازی از مردم شهر خواست با یاری های خیریه جلوی تعطیلی کامل کتابفروشی را بگیرند.

مدیر اجرایی کتابفروشی مذکور در صفحه توئیتر خود خطاب به مردم سانسفرانسیسکو نوشته بود: ما نمی خواهیم به هر قیمتی درآمدزایی داشته باشیم چون حفظ جان انسان ها مهم تر از هرچیزی است ولی حفظ این کتابفروشی نیز برای شهر دارای اهمیت است. من از مردم شهر می خواهم با یاری های خود مانع تعطیلی این قطب فرهنگی شهر شوند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 190

به "درخواست یاری توئیتری کتابفروشی محبوب نیویویورک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست یاری توئیتری کتابفروشی محبوب نیویویورک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید