از تیم والیبال سیرجان عذرخواهی کردم، صحبت هایم در عصبانیت بود

به گزارش وبلاگ راضانی، به گزارش خبرنگاران، تیم والیبال سایپا در مرحله پلی آف رقابت های لیگ برتر در حالی با نتیجه 3 بر صفر مغلوب تیم سیرجان شد که ناصر شهنازی در تایم اوت و در حالی که دوربین های تلویزیونی مشغول انعکاس صحبت هایش بودند ادعا کرد مشخص نیست بازیکنان سیرجان چه چیزی مصرف کرده اند! این صحبت ها با واکنش سرپرست سیرجان و شکایت از شهنازی روبرو شد.

از تیم والیبال سیرجان عذرخواهی کردم، صحبت هایم در عصبانیت بود

ناصر شهنازی در مصاحبه با خبرنگاران درباره ادعایش مبنی بر استفاده بازیکنان سیرجان از مواد نیروزا گفت: صعود تیم سیرجان به مرحله نیمه نهایی را تبریک می گویم. آنها والیبال استثنایی به نمایش گذاشتند. امیدوارم از حرف هایم سوءبرداشت نشده باشد. از صمیم قلب گفتم که تمام بازیکنان تیم سیرجان باید به تیم ملی دعوت شوند چرا که فوق تصور والیبال بازی کردند و عملکردشان فراتر از انتظار ما بود. اگر این فرایند را ادامه دهند، حتماً یک پای فینال خواهند بود.

صحبت هایم از روی عصبانیت بود

وی تأکید کرد: صحبتی که در تایم اوت مطرح کردم در عصبانیت بود و اعتقادی به حرفم ندارم؛ چنین چیزی وجود ندارد و برای صحبت هایم از سرپرست سیرجان عذرخواهی کردم. ارادت خاصی به او و مجموعه اش دارم و آنها نیز عذرخواهی مرا پذیرفتند و موضوع حل شد. در حالت عصبانیت مهم است که بتوانیم خودمان را کنترل کنیم که متأسفانه من نتوانستم.

سرمربی تیم والیبال سایپا درباره ادعای سرپرست سیرجان و تست مثبت دوپینگ سه بازیکن او در سال های گذشته گفت: سال ها پیش در تیم دسته یک حضور داشتم و پس از اتفاقاتی که رخ دادم، به اصرار خودم از بازیکنان تست دوپینگ گرفته شد چرا که به والیبال پاک اعتقاد دارم ازاین رو خواستم نتیجه تعیین شود و در نهایت تست سه بازیکن مثبت شد. والیبال ورزش سالم و پاکی است که نباید درگیر بداخلاقی ها شود.

پس از جدایی بازیکنان تاثیر گذار، میانگین سنی جوان شد

شهنازی در پاسخ به این سئوال که از دست دادن بازیکنان تأثیرگذاری مانند امیر حسینی و رضا صفایی در نیم فصل باعث ناکامی تیم سایپا شد، نظر شما چیست؟ افزود: در ابتدا نباید منکر شویم که تیم سیرجان بسیار خوب بازی کرد و اجازه نداد برنامه هایمان را در زمین پیاده کنیم. در نیم فصل بازیکنان تأثیرگذار خواسته یا ناخواسته از تیم جدا شدند. بازیکنان جایگزین نیز همان هایی بودند که وجود داشتند و ما از آنها استفاده کردیم و این بازیکنان جوان بودند. پس از جدایی بازیکنان تأثیرگذار، میانگین سنی تیم جوان شد.

وی ادامه داد: در دور برگشت نتایج خوبی کسب کردیم و درواقع نتایج دور رفت تکرار شد اما مرحله پلی آف بسیار متفاوت است و حتماً باید بازیکنان باتجربه و تأثیرگذار را در اختیار داشته باشیم تا با عملکردشان به تیم کمک کنند که متأسفانه ما آنها را در اختیار نداشتیم.

یک سوم از بودجه کاهش یافت

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: اینکه می گویند سایپا هزینه زیادی انجام داده برای ابتدای فصل بود و این را قبول دارم اما پس از حضورم در این تیم، یک سوم از بودجه کاهش یافت و درواقع جزو تیم های معمولی لیگ به حساب می آمدیم، شرایط تیم متفاوت شد و بازیکنان تأثیرگذار نیز رفته بودند. بازیکنان جوان نیز تلاش خود را کردند و از آنها تشکر می کنم اما مرحله پلی آف به بازیکنان باتجربه نیاز دارد.

برای ماندن در تیم سایپا تابع باشگاه هستم

شهنازی درباره ادامه همکاری اش با تیم سایپا گفت: قراردادم با سایپا دو ساله است اما با شرایطی که پیش آمد، این حق را به مدیران باشگاه می دهم تا در ادامه تصمیم گیری کنند. شاید در سال های 94 و 98 حق با من بود و نباید از این تیم جدا می شدم اما این بار هر تصمیمی که مدیران باشگاه بگیرند، تابع آن هستم. سایپا باشگاه بزرگی است و همه آرزو دارند که در این تیم به عنوان سرمربی فعالیت کنند. اگر قرار باشد در این تیم ادامه دهم، با تفکرات خودمان تیم را خواهیم ساخت و اگر هم در کنار تیم نباشم، برای این تیم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم به آرزویشان یعنی قهرمانی برسند. از بازیکنان جوان و خوب تیمم که در تمام این مدت تلاش کردند، تشکر می کنم. از کادر فنی که کنارم بودند، تمام عوامل و مدیریت باشگاه نهایت سپاس و قدردانی را دارم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 361

به "از تیم والیبال سیرجان عذرخواهی کردم، صحبت هایم در عصبانیت بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از تیم والیبال سیرجان عذرخواهی کردم، صحبت هایم در عصبانیت بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید