لیبی، مذاکرات امنیتی و نظامی فایز السراج با آمریکایی ها

به گزارش وبلاگ راضانی، رئیس دولت وفاق ملی با یک موسسه امنیتی نظامی آمریکا درباره افزایش توانمندی های نظامی امنیتی دولت طرابلس به گفت وگو نشست.

لیبی، مذاکرات امنیتی و نظامی فایز السراج با آمریکایی ها

به گزارش گروه بین الملل خبرگزای خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری الوسط- لیبیا هیئتی از موسسه امنیتی نظامی جونز آمریکا که به لیبی رفته بود، در طرابلس با رئیس دولت وفاق ملی و جمعی از مقامات بلندپایه نظامی امنیتی این دولت دیدار و درباره همکاری های دوجانبه گفتگو کرد.

در این دیدار فایز السراج گفت: دولت وفاق ملی در نظر دارد توانمندی های نظامی و امنیتی خود را بر اساس معیارهای بین المللی افزایش دهد و آماده است، اقدامات لازم را برای دستیابی به این هدف انجام دهد.

رئیس دولت وفاق ملی شرح داد: لیبی برای افزایش توانمندی های نظامی و امنیتی خود نیازمند کمک شرکت های بین المللی همچون موسسه جونز است که در امور نظامی و امنیتی هستند.

بر اساس بیانیه دولت طرابلس، در این نشست دو طرف دیدگاه های خود را درباره افزایش توانمندی های نظامی و امنیتی دولت وفاق ملی بیان کردند به گونه ای که این دولت بتواند دربرابر چالش ها و خطرات ناشی از فعالیت گروه های تروریستی بایستد. همچنین سازوکار هماهنگی و همکاری بین نهادهای امنیتی و نظامی دولت وفاق ملی با موسسه جونز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 9

به "لیبی، مذاکرات امنیتی و نظامی فایز السراج با آمریکایی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیبی، مذاکرات امنیتی و نظامی فایز السراج با آمریکایی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید