سندیکای صنعت مخابرات از اقدامات جهادی همراه اول تقدیر کرد

به گزارش وبلاگ راضانی، به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، فرامرز رستگار دبیر و عضو هیأت مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران، با ارسال نامه ای به مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول که در سال گذشته با اقدامی جهادی و تخصصی قراردادهای مهمی را برای توسعه تحقیقات و صنعت با دانشگاه ها و تولیدکنندگان داخلی منعقد نموده بود، تشکر کرد.

سندیکای صنعت مخابرات از اقدامات جهادی همراه اول تقدیر کرد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

در بخشی از این تقدیرنامه آمده است: این حرکت نشان داد که همت، صداقت، شهامت و تحلیل درست مدیران و کارشناسان، بهتر از هر قانون و بخشنامه ای می تواند موجب جهش فراوری گردد. انعقاد قراردادها و تفاهمنامه ها برای تجهیزات پیشرفته مخابراتی فراوری بار اول مانند آنتن های پیچیده و پیشرفته، رادیو مایکروویوIP، رادیو موج میلی متری پهن باند، مودم رادیویی، شبکه های نوین و هوشمندسازی، نمونه هایی است که نه تنها تجهیزات نسل فعلی شبکه را بومی می کند، بلکه زمینه بومی سازی نسل پنجم ارتباطات را نیز فراهم می کند. اطمینان کافی داریم که با این حرکت انقلابی شروع شده در سال 99، در امسال که توسط رهبر معظم انقلاب سال فراوری، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده، شاهد اقدامات وسیع تری توسط آن شرکت محترم خواهیم بود.

پیش از این نیز همراه اول با انعقاد قرارداد با دانشگاه ها و شرکتهای داخلی از بومی سازی تجهیزات و فناوری های موردنیاز صنعت ارتباطات کشورحمایت نموده و مورد تشویق نهادهای قانونی و نظارتی قرار گرفته بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 427

به "سندیکای صنعت مخابرات از اقدامات جهادی همراه اول تقدیر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندیکای صنعت مخابرات از اقدامات جهادی همراه اول تقدیر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید