سرپرست معاونت آموزش و مشارکت های مردی سازمان محیط زیست منصوب شد

به گزارش وبلاگ راضانی، تهران (پانا) - معاون رئیس جمهوری در حکمی دکتر نورالله مرادی را به عنوان سرپرست معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست منصوب کرد.

سرپرست معاونت آموزش و مشارکت های مردی سازمان محیط زیست منصوب شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سلزمان حفاظت محیط زیست، متن حکم دکتر سلاجقه خطاب به مرادی به شرح زیر است:

جناب آقای نورالله مرادی

با توجه به مراتب شایستگی، تجارب ارزنده مدیریتی و سوابق اجرایی به موجب این حکم جنابعالی به سمت سرپرست معاونت آموزش و مشارکت های مردمی منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت محوری روحیه انقلابی مردم داری پاکدستی و فساد ستیزی قانون مداری مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی و تعامل با سایر همکاران در تحقق اهداف سازمان مجدانه بکوشید.

توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

من ا... التوفیق

علی سلاجقه

گفتنی است، مرادی فارغ التحصیل دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری از دانشگاه تربیت مدرس است .از سوابق وی می توان به قائم مقامی معاونت آموزش و پژوهش دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام، مدیرکل ارزیابی صدا سازمان صدا و سیما، مدیرکل برنامه ریزی حوزه ریاست سازمان صدا و سیما ، مدیر کل طرح و برنامه در سازمان صدا و سیما ، قائم مقام حوزه ریاست صدا و سیما ،مدیر گروه فرهنگ شبکه رادیویی جوان ، مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه سازمان حفاظت محیط زیست و... اشاره کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 23 آذر 1400 بروزرسانی: 23 آذر 1400 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 720

به "سرپرست معاونت آموزش و مشارکت های مردی سازمان محیط زیست منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست معاونت آموزش و مشارکت های مردی سازمان محیط زیست منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید