روایتی جنجالی از پشت پرده مفاسد مالی در به اضافه مستند، پرونده مفاسد مالی در شبکه مستند باز شد، روزگار یک چهل ساله با پرونده های عظیم مالی روی آنتن می رود

به گزارش وبلاگ راضانی، در جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی به اضافه مستند، مستند روزگار یک چهل ساله با روایتی جنجالی از پشت پرده مفاسد مالی روی آنتن می رود.

روایتی جنجالی از پشت پرده مفاسد مالی در به اضافه مستند، پرونده مفاسد مالی در شبکه مستند باز شد، روزگار یک چهل ساله با پرونده های عظیم مالی روی آنتن می رود

به گزارش خبرنگاران، بیست و هشتمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی به اضافه مستند با پخش و آنالیز مستند روزگار یک چهل ساله به کارگردانی امین قدمی روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.

مستند روزگار یک چهل ساله، روایتی جنجالی از پشت پرده مفاسد مالی و چگونگی شکل گیری آن است. این مستند کوشش نموده است با تحلیلی دقیق از پرونده فسادهای مالی، راهکارهایی برای جلوگیری از آن و بهبود شرایط نامناسب مالی کشور بدهد.

در این مستند با چهره هایی نظیر احمد توکلی، علی پروین، مهدی هاشمی نسب، مهدی رحمانیان مدیر مسئول روزنامه شرق، سیف الله یزدانی مدیر مسئول عصر اقتصاد، مریم مجیبی مدیر عامل شرکت تعاونی مسکن هنرمندان، کاظم پالیزدار رئیس ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد مالی نهاد ریاست جمهوری، داود امیریان نویسنده و ... گفت و گو شده است.

در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور فرید مدرسی و جواد موگویی برگزار می گردد و در آن موضوع فساد مالی و پرونده هایی که در این زمینه وجود دارد مورد آنالیز قرار می گیرد. این قسمت از برنامه، روز سه شنبه 4 خرداد ساعت 20:30 از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه 5 خرداد ساعت 8:30 و آدینه 7 خرداد ساعت 15 است.

به اضافه مستند، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می پردازد. این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه کنندگی یاسر فریادرس با آیتم های مختلف سه شنبه های هر هفته ساعت 20 روی آنتن شبکه مستند می رود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 خرداد 1400 بروزرسانی: 27 خرداد 1400 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 489

به "روایتی جنجالی از پشت پرده مفاسد مالی در به اضافه مستند، پرونده مفاسد مالی در شبکه مستند باز شد، روزگار یک چهل ساله با پرونده های عظیم مالی روی آنتن می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایتی جنجالی از پشت پرده مفاسد مالی در به اضافه مستند، پرونده مفاسد مالی در شبکه مستند باز شد، روزگار یک چهل ساله با پرونده های عظیم مالی روی آنتن می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید