خبرنگاران شرکت بوژنه در خوزستان می ماند

به گزارش وبلاگ راضانی، اهواز-خبرنگاران- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: با مذاکرات و هماهنگی که بین مدیران شرکت بوژنه و همچنین دستگاه های اجرایی استان صورت گرفت، موضوع خارج شدن این شرکت از خوزستان منتفی شد.

خبرنگاران شرکت بوژنه در خوزستان می ماند

سید نوراله حسن زاده جمعه شب در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرنگاران در مورد آخرین شرایط شرکت بوژنه اظهارداشت: با دستور استاندار و پیگیری های اجرا شده طی برقراری ارتباط با مدیران این شرکت ، مقرر شد نسبت به رفع مسائل آن از جمله اختصاص زمین به منظور تاسیس فازهای بعدی کارخانه و همچنین موضوعات مرتبط به حوزه مجوزهای قانونی اقدامات لازم صورت گیرد.

وی ادامه داد: در مورد تداوم فعالیت شرکت در مکان فعلی به دلیل مسائل قضایی و حقوقی، مقرر شد از طریق مقامات ذیربط پیگیری های لازم انجام گردد و فعالیت شرکت تا تعیین تکلیف زمین و مکان جدید، ادامه پیدا کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: متاسفانه به دلیل ناهماهنگی در مراجعه مدیر استانی شرکت به مراجع ذیصلاح، این تصور برای مدیران شرکت ایجاد شده بود که ادامه فعالیت در استان امکان پذیر نیست.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان تاکیدکرد: در مذاکره با مدیران شرکت گلرنگ به آنها اطمینان داده شد که آماده همه گونه همکاری با مجموعه گلرنگ هستیم.

وی اضافه کرد: این شرکت در هر نقطه ای از استان که مایل به سرمایه گذاری باشد، استانداری خوزستان زمینه تسهیل این امر را فراهم خواهد کرد تا زیرساخت های لازم جهت تولیدات این مجموعه در استان بیش از پیش فراهم گردد.

بر اساس این گزارش خطوط تولید کارخانه بوژنه در اهواز بیش از 40 سال است که فعالیت دارد و پیش از این برخی رسانه ها از ایجاد مقدمات خطوط تولید این کارخانه به استان های اصفهان و تهران خبر داده بودند.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 149

به "خبرنگاران شرکت بوژنه در خوزستان می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شرکت بوژنه در خوزستان می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید