این افراد یک میلیارد تومان یارانه می گیرند

به گزارش وبلاگ راضانی، دولت کویت در حال آنالیز طرحی است که در مقابل برداشتن تمامی سوبسیدها همه شهروندان این کشور را مشمول دریافت یارانه کند. پیشنهاددهندگان این طرح تاکید دارند این یک راه چاره غیرسنتی است و می تواند به مشکل دائمی اقتصاد کویت در پرداخت مستمر و رو به گسترش سوبسید انتها دهد.

این افراد یک میلیارد تومان یارانه می گیرند

دولت کویت در حال آنالیز طرحی است که در مقابل برداشتن تمامی سوبسیدها همه شهروندان این کشور را مشمول دریافت یارانه کند.

هنگامی که پایگاه اطلاع رسانی کویت امپکت طرح پژوهشی پرداخت یارانه را رسانه ای کرد شماری از روزنامه های این کشور از جمله القبس و الانباء نسبت به میزان این یارانه اعتراض کردند.

پیشنهاددهندگان این طرح تاکید دارند این یک راه چاره غیرسنتی است و می تواند به مشکل دائمی اقتصاد کویت در پرداخت مستمر و رو به گسترش سوبسید خاتمه دهد.

روزنامه الانباء طی گزارشی در این باره ضمن انتقاد از این پیشنهاد پرسید: آیا شهروند کویتی حاضر است در مقابل چشم پوشی از سوبسیدهای مختلف دولتی و الزام دولت به استخدام شهروندانش، سالانه 50 هزار دلار یارانه دریافت کند؟

بر اساس این طرح که کویتی ها فعلاً حاضر به پذیرش آن نیستند، هر فرد کویتی سالانه 50 هزار دلار (یک میلیارد و 350 میلیون تومان) به عنوان یارانه پرداخت شده دولت برای کالاها و خدمات دریافت می نماید.

منبع: اعتماد انلاین

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 آبان 1399 بروزرسانی: 24 آبان 1399 گردآورنده: mohsen-razani.ir شناسه مطلب: 87

به "این افراد یک میلیارد تومان یارانه می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این افراد یک میلیارد تومان یارانه می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید