چطور بر نقطه ضعف مان غلبه کنیم؟

بدون دیدگاه


نقاط ضعف در انسان تا زمانی که شناسایی و درمان نشوند فرد نمی تواند از تمام قابلیت های خود به خوبی استفاده کند و در زندگی با مشکلاتی رو به رو می شود. برای پذیرش و رویارویی با نقطه ضعف در خود باید به شناسایی این نقاط و همچنین توانمندی های خود بپردازید که در ادامه راه هایی برای غلبه بر نقاط ضعف برای شما را ارائه می دهیم که به شما کمک می کند تا آن را کاهش و در جهت مثبت از آن استفاده کنید. کاهش نقاط ضعف

راه های غلبه بر نقطه ضعف:

برخی از افراد با تیزهوشی تمام از نقاط ضعف خود نیز به عنوان یک توانایی استفاده می کنند و آن را در جهت مثبت به کار می گیرند به عنوان مثال افرادی که به لحاظ روحی افرادی وابسته و عاطفی هستند سعی می کنند تا از مشاغل با جنبه عاطفی بالا مانند مشاوره و معلم استفاده کنند تا توانایی خود را به نمایش بگذارند.

 برای اینکه بدانید شیوه زندگی سالم چیست باید در این زمینه آگاهی و اطلاعات لازم کسب کنید دسته ای از این اطلاعات مورد نیاز آگاهی یافتن از توانایی ها و ناتوانی ها است که باید با مقابله کنید.

غلبه بر نقطه ضعف

شناسایی نقاط ضعف:

با شناسایی نقاط ضعف درونی خود می تواند تمرکز و قدرت خود را بر روی این نقاط کاهش دهید و ابتدا سعی کنید این نقاط ضعف را با تمرین و تکرار تقویت کنید. این کار موجب می شود تا شما از استعدادهای خود به بهترین شکل استفاده کنید.

برنامه ریزی:

زمانی که می دانید دارای چه نقطه ضعف هایی هستید باید برای رسیدن به سطح مطلوبی از ایده آل های خود طراحی و برنامه ریزی داشته باشید. در بیشتر نقطه ضعف ها ارتباط مستقیمی با روحیات و میزان اعتماد به نفس در فرد دارند که باید برای بالا بردن اعتماد به نفس برنامه ریزی شود. عدم اعتماد به نفس و راه های رهایی از آن باید در این زمینه مورد توجه و رسیدگی قرار بگیرد.

نقاط ضعف و شناسایی آن

پر رنگ کردن نقاط قوت:

هر فردی دارای نقاط ضعف و نقاط قوتی است که با تکیه کردن بر نقاط قوت خود می تواند در مقابل نقاط ضعف خود نیز ایستادگی کند. توجه کردن به نقاط قوت موجب می شود تا فرد اعتماد به نفس خود را افزایش دهد و با توانایی بیشتر نقاط ضعف را کنترل کند.

دوری از ناتوانی ها:

اسرار برای انجام دادن کاری که در آن تخصص و مهارت لازم را ندارید با شکست رو به رو می شود و موجب می شود تا دچار سرخوردگی شوید. و در مقابل می توانید بر روی نقاط قوت خود تکیه کنید در این میان باورپذیری اینکه شما دارای چه نقاط ضعفی هستید بیشتر کمک کننده خواهد بود.

راه های مختلفی برای جایگزینی در قبال نقطه ضعف وجود دادر که می توانید جایگزین مناسبی برای نقاط ضعف در شما باشد که این کار با کمی تیزهوشی امکان پذیر است.

چگونه نقاط ضعف را کنترل کنیم

مشورت گرفتن:

شما به تنهایی نمی توانید در مقابل ضعف های خود ایستادگی کنید و این کار را باید با مشورت کردن و کمک خواستن از دیگران که در این زمینه توانمند هستند انجام دهید و راهی مناسب برای رسیدن به اهداف خود دنبال کنید.

در این میان افرادی که به لحاظ روحی حمایت کمتری از اطرافیان دریافت می کنند دیرتر می توانند با نقاط ضعف خود رو به رو شوند و در درجه اول نیاز مند بالا بردن سطحی از حمایت عاطفی و اعتماد به نفس هستند.  برخی از افراد که دارای وابستگی شدید عاطفی نیز هستند دارای نقطه ضعف اند که باید رهایی از وابستگی عاطفی را در خود پرورش دهند.

منبع : آرگا


برچسب :

مریم مومن با تیپ متفاوت دیده شد!

بدون دیدگاه


 مریم مومن متولد مشکین شهر می باشد و بیست سال سن دارد. مومن درباره کاراکتر فخرالزمان گفته است که آن را بدون آگاهی از جزئیات انتخاب کرده و در جریان فیلمبرداری با آن آشنا شده است.

مریم مومن با تیپ متفاوت

منبع : آرگا

مشخصات گلکسی A50 سامسونگ لو رفت!

بدون دیدگاه


گلکسی A50 به جای گلکسی A8 مدل ۲۰۱۸ معرفی می شود. البته نمونه تولیدی در ویژگی های سخت افزاری تغییرات زیادی را تجربه خواهد کرد. این گوشی در پنل پشت مجهز به دوربین چندگانه بوده اما اطلاعات در زمینه تعداد دوربین و مشخصات آن ها کامل نیست.

آخرین اخبار و اطلاعات منتشر شده نشان می دهد که دوربین اصلی این گوشی با سنسور ۲۵ مگاپیکسلی عرضه می شود و از این نظر با نمونه گوشی های گلکسی A7 و A9 برابری می کند.

پردازنده اکسینوس ۹۶۱۰ از تجهیزات به کار رفته برای گلکسی A50 می باشد. این پردازنده در ماه مارس سال ۲۰۱۸ عرضه شد و مجهز به واحدی جداگانه برای انجام کدهای هوش مصنوعی است.

امکان ضبط ویدیوهای اسلوموشن را با نرخ ۲۸۰ فریم ثانیه فراهم می کند. رم ۴ گیگابایت و حافظه داخلی ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایت، اندروید ۹ پای و رابط کاربری One UI و باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی از مشخصات ارائه شده برای گلگکسی A50 می باشد.

چنین حجمی برای اولین بار در باتری سری A سامسونگ به کار رفته و این حجم از گلکسی اس ۱۰ نیز بیشتر می باشد. عرضه گوشی تولیدی در اواخر فوریه سال آتی در  MWC و بعد از رونمایی گلکسی اس ۱۰ انجام می گیرد. فروش آن نیز در نیمه اول ماه مارس آغاز می گردد.


بسیاری از افراد برای پروفایل های خود به دنبال عکس هایی با نام های خود هستند. در بخش زیر چندین عکس نوشته اسم پریسا برای شما به نمایش گذاشته شده است. امید داریم مورد استفاده دوستان عزیز قرار گیرد.

نام پریسا یکی از اسامی زیباست که طرفداران زیادی دارد. در همین راستا و با توجه به وفور اتواع شبکه های اجتماعی در ادامه این مطلب تعداد زیادی عکس پروفایل اسم پریسا برای شما جمع آوری کرده ایم. با ما همراه باشید.

عکس های مناسب برای پروفایلعکس نوشته اسم پریساعکس های اسامی دخترونهپروفایل دخترونهعکس جالب نام دختر برای پروفایلعکس نام پریساعکس نوشته اسم پریساعکس نوشته برای پروفایلعکس های مناسب برای پروفایلاسامی دختران برای پروفایل شبکه اجتماعیعکس های اسامی دخترونهطراحی جذاب نام پریسا با طلاعکس جالب نام دختر برای پروفایلگردنبند زیبا با نام پریساعکس نوشته اسم پریسامتن زیبا و عاشقانه درباره پریساعکس های مناسب برای پروفایلعکس عاشقانه نام پریساعکس های اسامی دخترونهعکس نوشته بامزه نام پریساعکس جالب نام دختر برای پروفایلعکس نوشته نام پریساعکس نوشته اسم پریساعکس نوشته کارتونی نام پریسا مناسب پروفایل

در ادامه برخی دیگر از تصاویر تهیه شده که عکس نوشته اسم پریسا هستند را برای شما به نمایش گذاشته ایم. نلم پریسا یکی از نام های زیباست که مخفف پری افسانه ای در ایران باستان پریساتیس است به معنای زیبا چون پری می باشد. دیگر معنی آن نیز افسونگر است. افسونگر کسی است که جن و پری راتسخیر می کند.

عکس های مناسب برای پروفایلعکس نوشته پریسا در کنار ماهعکس های اسامی دخترونهعکس نوشته نام دخترانه پریساعکس جالب نام دختر برای پروفایلعکس پروفایل اسم پریسا با زمینه مشکی عکس نوشته اسم پریساعکس نوشته نام پریسا با آبرنگعکس های مناسب برای پروفایلعکس نوشته جالب نام پریسا برای پروفایل اینستاگرامعکس های اسامی دخترونهمتن زیبا درباره نام پریساعکس جالب نام دختر برای پروفایلگردنبند زیبا برای نام پریساعکس نوشته اسم پریساعکس نوشته جالب و صورتی اسم پریساعکس های مناسب برای پروفایلعکس نوشته قلبی نام پریسا با رنگ مشکی و صورتیعکس های اسامی دخترونهعکس نوشته فانتزی و بامزه پ مثل پریساعکس جالب نام دختر برای پروفایلعکس نوشته نام پریسا با تصویر دختر مو طلاییعکس نوشته اسم پریساعکس نوشته نام پریسا مناسب پروفایل تلگرام

در پایان بخش عکس جالب از همراهی شما دوستان بی نهایت سپاس گذاریم. امیدواریم توانسته باشیم در قسمت عکس نوشته اسم پریسا شما عزیزان را راضی کنیم. تا مطلب بعدی شما را به خداوند منان می سپاریم.

منبع : آرگا


اگر شما نیز از افرادی هستید که یکی از فصل ها را به بقیه فصول برتری می دهید و با آمدن آن احساس بهتری دارید، بهتر است با دلیل این شوق و اشتیاق آشنا شوید. مسلماً عوامل بسیاری سبب ایجاد این علاقه شده اند. تغییرات دما و نور در فصول مختلف و تفاوت های فصلی خلقیات و خصوصیات رفتاری ما را تحت تاثیر قرار می دهد.

به عنوان مثال افرادی که در فصل زمستان به دنیا آمده اند، کمتر زودرنج و حساس هستند و افرادی که متولد ماه های تابستانی و بهاری هستند، دارای تغییر پذیری زیاد و خلق و خوی بیش از حد مثبت می باشند.

روزهای کوتاه زمستان ممکن است افسردگی زمستانی را به دنبال داشته باشد. با شروع فصل بهار روحیه افراد بهتر می شود. ضمن اینکه تحقیقات نشان می دهد افرادی که در فصل گرم در رحم مادر هستند، بیشتر به دلیل بیماری قلبی در فصل زمستان می میرند.

آب و هوا و روحیه افراد تا چه حدی به یکدیگر مرتبط هستند؟

افت دما می تواند از عوامل تاثیرگذار بر روی رفتار افراد باشد. دمای اتاق می تواند بر روی قضاوت افراد موثر باشد. طی تحقیقی در سال ۲۰۱۴ مشخص شد که افراد در اتاق های گرم می توانند تند مزاج و بی پروا باشند. ضمن اینکه افراد در اتاق های سرد فرد متهم را بی عاطفه می انگارند و معتقدند او در جرمی از پیش آماده شده مشارکت نموده است.

فصل مورد علاقه و شخصیت

حقیقتاً دما بر قضاوت موثر است. طی تحقیقی در سال ۲۰۰۸ نیز مشخص شد کسانی که نوشیدنی گرم در دست دارند، دیگران را خون گرم تلقی می کنند و افراد با نوشیدنی سرد دیگران را افرادی با روابط سرد شناسایی می کنند.

ارتباط بین نور و روحیه

نور نیز بر روحیه تاثیرگذار است. افراد در مناطق پرنور انرژی بیشتری دارند و خوشحال هستند. ضمن اینکه روزهای سرد، حزن و اندوه را بیشتر می کند. ریتم ساعت بدن ما نیز از نور خورشید موثر است و کاهش نور، تولید هورمون های بی حالی را در بدن به دنبال دارد.

کمبود نور سبب افسردگی زمستانی می شود. افراد با این سندروم، در روزهای سرد و تاریک احساس خوبی ندارند. ضمن اینکه ممکن است حسی از افسردگی و خستگی را تجربه کنند.

فصل مورد علاقه شما چیست؟

بهار

علاقه مندان به فصل بهار تجربه های جدید را دوست دارند و به نو شدن اهمیت می دهند.

تابستان

معرف روزهای طولانی، گرم و روشن است. اگر این فصل جزء علایق شماست، یعنی شما آدم پر تحرکی هستید و تمایل دارید سفر را تجربه کنید و زمانی را نیز صرف بیرون رفتن از خانه کنید. این گونه افراد برون گرا هستند و بیشتر وقت فراغت خود را صرف گشت و گذار می کنند.

پاییز

جرج الیوت درباره پاییز گفته است: «پاییز دلچسب! روح من به آن گره خورده است و اگر من یک پرنده بودم سرتاسر زمین را در پی پاییز می‌گشتم». فضای رنگی و تغییر هوا در این فصل نیز نمودی از تغییر به حساب می آید. پاییز نیز مانند بهار یک شروع فوق العاده را نشان می دهد.

فصل مورد علاقه و شخصیت

زمستان

علاقه مندان به زمستان گوشه نشین هستند واحتمالاً باید درون گرا باشند. افراد علاقه مند به زمستان دوست دارند یک پلیور گرم بپوشند، یک نوشیدنی داغ در دست بگیرند و به کارهای خود رسیدگی کنند.

منبع : آرگا


برچسب :

دانلود آهنگ مجید خراطها چشمام

  • دسته‌بندی نشده
  • دسامبر 30, 2018
بدون دیدگاه

این مطلب از وب سایت دان موزیک • دانلود آهنگ. انتشار گردید.

دانلود آهنگ مجید خراطها چشمام

در این پست می توانید آهنگ مجید خراطها چشمام را با دو کیفیت اصلی ۱۲۸ و ۳۲۰ به همراه متن اهنگ دانلود کنید

دانلود آهنگ مجید خراطها چشمام

download song | Singer: Majid Kharatha | Song name: Cheshmam  | With the text song Share To Majid Kharatha-Cheshmam Mo on your social network

خواننده نام آهنگ تنظیم دسته بندی
مجید خراطها چشمام حمید احدی ترانه غمگین

 

تکس موزیک مجید خراطها چشمام

 

🎵 یه وقتایی هرچی صداتو میبری 🎵

🎵 بالاتر کمتر صداتو میشنون 🎵

🎵 اما یه وقتا چشماته که داد میزنه … 🎵

🎵 الان چشمام باهات حرف داره 🎵

🎵 یه دقیقه تو چشام نگاه کن هیچی نگو 🎵

🎵 چشمامو میبینی میبینی داغونم 🎵

🎵 داغونه این خونه خونه دلتنگه 🎵

🎵 خونمون دلتنگه دلتنگ چشماتو چشماتو 🎵

🎵 میبینم میبینم سردی تو چه خونسردی 🎵

🎵 انگار اصلا نمیدونی با خودم گیرم 🎵

🎵 از چی دلگیرم تو خودم میرم 🎵

🎵 ولی چشمات که میدونه تو 🎵

🎵 یه بی اعصاب من یه دیوونه من بی تقصیرم 🎵

🎵 انگار اصلا نمیدونی با خودم گیرم 🎵

🎵 از چی دلگیرم هی تو خودم میرم 🎵

🎵 ولی چشمات که میدونه تو یه 🎵

🎵 بی اعصاب من یه دیوونه من بی تقصیرم 🎵

🎵 چشمامو میبینی میبینی داغونم 🎵

🎵 داغونه این خونه خونه دلتنگه 🎵

🎵 خونمون دلتنگه دلتنگ چشماتو چشماتو میبینم 🎵

🎵 میبینم سردی تو چه خونسردی 🎵

 

 

دانلود آهنگ مجید خراطها چشمام


  • مرضیه نوروزیان
  • ۸ دی ۱۳۹۷
  • ۰

سحر قریشی متولد ۶ دی ماه ۱۳۶۶ است. قریشی به تازگی عکسی زیبا از میز تولدش منتشر کرده که در ادامه این دکوراسیون جذاب را خواهید دید. 

سحر قریشی در این عکس با میز تولد پر گل دیده می شود. سبدهای گل رز در رنگ های مختلف قرار دارد. قریشی تاکنون در بیش از ۴۰ فیلم سینمایی درخشیده است. 

سحر قریشی با موهای باز

سحر قریشی با موهای باز

منبع : آرگا

مطالب پیشنهادی


بعد از رونمایی آنر ویو ۲۰ هواوی، محصول دیگری از این شرکت با نام هواوی پی اسمارت معرفی شد. این گوشی میان رده در انگلیس و اروپا ارائه می شود و جزء گوشی های میان رده قلمداد می گردد. 

پیش فروش غیر رسمی این گوشی حدود یک هفته پیش آغاز شد و در حال حاضر به شکل رسمی در کشور چین معرفی شده است. این گوشی از نظر برخی ویژگی ها به آنر ۱۰ لایت شباهت دارد. دارای نسبت تصویر ۱۹.۵ به ۹ می باشد و از یک نمایشگر ۶.۲۱ اینچی برخوردار است.

هواوی پی اسمارت با نمایشگر 6.2 اینچی

بریدگی بالای نمایشگر این گوشی از نوع قطره ای شکل می باشد و برای تعبیه دوربین سلفی منظور شده است. وضوح تصویر برابر با ۱۰۸۰*۲۳۴۰ پیکسل دارد.

هواوی پی اسمارت با نمایشگر 6.2 اینچی

مود Eye Comfort برای سهولت استفاده از نمایشگر به کاربرده شده و کاربر با این حالت می تواند نور آبی صفحه را کم کند و در نتیجه چشمان او دچار خستگی نمی شوند.

هواوی پی اسمارت با نمایشگر 6.2 اینچی
پردازنده آن تراشه ۱۲ نانومتری کرین ۷۱۰ می باشد و هشت هسته ای است. سرعت این پردازنده برابر با ۲.۲ گیگاهرتز می باشد. ۳ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی، دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی، سنسور ۱۲ و ۳ برای دوربین اصلی از سایر تجهیزات به کار رفته در هواوی پی اسمارت می باشد. هواوی پی اسمارت با نمایشگر 6.2 اینچی

باتری ۳۴۰۰ میلی آمپر ساعتی، اندروید ۹ پای با رابط کاربری EMUI ۹.۰ و اینترنت ۴G ویژگی های گوشی معرفی شده است و قرار است در اروپا با قیمت ۲۵۰ یورو از ۱۲ دی ماه ارائه شود. این عرضه در انگلستان برابر با ۱۴۹ پوند و در ۲۱ دی ماه خواهد بود.


سامان احتشامی نوازنده و مدرس موسیقی متولد اردیبهشت ماه ۱۳۵۷ در تهران در سنین کم با کمترین امکانات شروع به یادگیری موسیقی کرد. بر خلاف علاقه خانواده اش موسیقی را ادامه داد و در شبانه روز حدود ۱۲ ساعت موسیقی تمرین می کند. وی تا کنون از جشنواره های زیادی موفق به دریافت جوایز مختلفی شده است. او در سن ۲۱ سالگی ازدواج کرد.

آیا سود بانکی حلال است؟

بدون دیدگاه


به طور کلی بهای پول سرمایه گذاری شده در بانک طی یک بازده زمانی مشخص را سود بانکی می نامند. اگر می خواهید با حکم شرعی سود سپرده گذاری شده در بانک ها آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم تا پایان با این نوشتار همراه شوید.

بسیاری از افراد گرفتن سود بانکی را بدون اشکال می دانند و با سپرده گذاری در بانک های مختلف، سود حاصل از سپرده خود را در کوتاه مدت و یا دراز مدت دریافت می کنند. اما برخی از افراد نیز سود حاصل از سپرده گذاری را در حکم ربا تلقی می کنند و استفاده از سود را حرام می دانند. اما آیا به راستی سود حاصل از سپرده گذاری در بانک ها حکم ربا را دارد. برای پاسخ به این سوال نظر چند تن از مراجع تقلید را می توانید در این بخش ببینید.

سود حاصل از سپرده گذاری در بانک

سود بانکی

نظر مراجع محترم تقلید در رابطه با سود بانکی به این صورت است که:

آیه الله العظمی آقای سید علی حسینی خامنه‌ای(مدظله)

کارها(عملیات) بانکی که به تصویب مجلس شورای اسلامی و همچنین تأیید شورای محترم نگهبان رسیده باشد، مانعی ندارد.

آیه الله العظمی آقای محمد تقی بهجت(ره)

سود سپرده ربا است و حرام می باشد؛ مگر این که با معامله شرعیه در قبال سود معین دریافت شود، به این صورت که با سود بانکی یک معامله شرعیه انجام دهد، به عنوان مثال یک خودکار را از بانک بخرند به مبلغ سود، به شرط آن که بانک فلان مبلغ وام به او پرداخت کند، اشکالی ندارد.

آیه الله العظمی آقای حاج سید علی سیستانی(مدظله)

چنانچه مبلغ براساس معامله ای پرداخت گردد، که بر حسب موازین فقهی صحیح باشد و احتمال عمل به آن معاملات در حق بانک ها داده شود، مانعی ندارد و تصرف در کلّ ارباح حاصله مجاز می باشد، مانند سایر معاملات مشروعی که با اموال دولتی صورت می گیرد.

آیه الله العظمی آقای ناصر مکارم شیرازی(مدظله)

نظر به این که سپرده ها به عنوان مضاربه گذارده می شود، سود مضاربه مانعی ندارد.

آیه الله العظمی آقای حسین نوری همدانی(مدظله)

اگر متصدیان بانک ها را وکیل کنند که از آن پول ها در فعالیت های اقتصادی به کار گرفته شود و مبلغی از منافع را به صاحبان پول بدهند، اشکالی ندارد.

سود بانکی

آیه الله العظمی آقای محمد فاضل لنکرانی(ره)

چنانچه سود حاصل از سپرده گذاری کاملاً طبق ضوابط و مقررات بانکی عمل شود، مانعی ندارد.

آیه الله العظمی آقای سید ابوالقاسم موسوی خویی(ره)

گذاشتن پول در بانک غیردولتی یا دولتی به شرط انتفاع چه به صورت بهره باشد یا غیر آن حرام می باشد ولی بدون شرط و قرار به طوری که اگر به او ندهند مطالبه نخواهد کرد جایز می باشد ولو بداند که نفعی عاید او خواهد شد، بلکه به امید نفع هم باشد حرام نمی باشد و چنانچه بانک دولتی باشد، آن نفعی که به هر طور به او داده می شود، باید برای جواز تصرّف و اصلاح آن رجوع به حاکم شرع یا وکیل او نماید، بلکه اصل پول خود را هم که پس می گیرد چون حکم مجهول المالک را دارد باید در آن هم رجوع به حاکم شرع یا وکیل آن کند که ما اجازه داده ایم، به شرطی که آن را در راه حرام صرف نکند و زیادی آن را در آخر سال تخمیس نماید.

آیه الله العظمی آقای لطف الله صافی گلپایگانی(مدظله)

در صورتی که پرداخت سود تحت عنوان یکی از معاملات شرعی با مراعات شرایط شرعی انجام گیرد، اشکالی ندارد، در غیر این صورت جایز نمی باشد.

منبع : آرگا


برچسب :

آخرین دیدگاه‌ها