شایعات زیادی درباره وجود سه دوربین اصلی در گلکسی اس ۱۰ وجود داشت و این اخبار به شکل پی در پی منشر می شد. گرچه لقب اولین دارنده سه دوربین اصلی سامسونگ به گلکسی A7 تعلق گرفته اما علاقه مندان تمایل دارند پرچمدار سامسونگ را با سه ماژول دوربین رویت کنند.

منبعی که این اطلاعات را منتشر ساخته، سابقه زیادی در انتشار اطلاعات درست و صحیح دارد و احتمالاً این اطلاعات هم درست و به جا می باشد. سنسور اصلی دوربین گلکسی اس ۱۰ مانند پرچمدار قبلی ۱۲ مگاپیکسل بوده و برای آن دیافراگم ۱.۵ و ۲.۴ تعبیه شده است.

مشخصات دوربین 3 گانه گلکسی اس 10

لنز دوم آن یک سنسور ۱۶ مگاپیکسلی بوده و زاویه دیدی برابر با ۱۲۳ درجه دارد. لنز سوم آن نیز با دیافراگم ۲.۴ و سنسور ۱۳ مگاپیکسلی خواهد بود. گزارش قبلی اشاره کرده بود که لنز ۱۲ مگاپیکسلی اصلی در وسط قاب دوربین و دو لنز دیگر در دو طرف سنسور اصلی قرار دارد.

طبق این گزارش لنز ۱۶ مگاپیکسلی با فوکوس اتومات، فاقد لرزشگیر اپتیکال و زاویه دید گسترده ارائه می گردد(مانند پرچمدارهای قبلی الی جی). پرچدار سامسونگ در سه نسخه روانه بازار می شود. اولین نسخه با قیمت پایین تر و یک دوربین عرضه می گردد. دو نسخه بعدی این گوشی دارای قیمت بالا و به ترتیب با ۲ و ۳ دوربین روانه بازار می شوند.

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها