نیسمو، خودروی قوی و اسپرت نیسان را به ما یادآوری می کند. این مدل تولیدی نسبت به سایر مدل ها، دارای قدرت بیشتر و عملکرد حرکتی بهتری است. جدیدترین محصول آن را با پسوند نیسمو و نام نوت E-power نیسمو S می شناسند. 

این خودرو از نسخه نیسان نوت E-power سریعتر است. رونمایی نوت نیسمو در بازار ژاپن انجام می گیرد. بیشترین تفاوت آن با نمونه قبلی در تغییرات نرم افزاری و بخش های مکانیکی است. قدرت پیشرانه الکتریکی در نمونه حاضر افزایش یافته است. هاچ بک شهری تمام برقی نیسان

قدرت و گشتاوری این موتور به میزان ۲۵ درصد افزایش یافته و در نتیجه نیسمو S دارای قدرت ۱۳۴ اسب بخار و گشتاوری ۳۲۰ نیوتن متر می باشد. چندین حالت برای رانندگی دارد.

هاچ بک شهری تمام برقی نیسان

در نمای ظاهری آن از چراغ های LED استفاده شده و دارای رینگ های ۱۶ اینچ آلومینیومی به همراه تایرهای یوکوهاما DANS، پدال های آلومینیومی، فرمان حساس به سرعت و رکاب آلومینیومی  می باشد.

هاچ بک شهری تمام برقی نیسان

طراحی ظاهری آن شبیه به نیسان لیف است. بخش هایی مانند سیستم تعلیق اسپرت و خروجی های اگزوز برای آن طراحی شده است. میله موجگیر جلو سبب تقویت سیستم تعلیق شده و استحکام شاسی نیز در نمونه تولید شده افزایش یافته است.

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها