خواب سیب زمینی از انواع خواب های معمولی است که ممکن است هر فردی این خواب را در طول عمر خود ببیند تعبیر خواب سیب زمینی از دیدگاه معبران مختلف متفاوت است و شما می توانید با توجه به خوابی که دیده اید تعبیر آن را از بین تعابیر مختلفی که برای خواب سیب زمینی بیان شده است پیدا کنید. 

تعبیر خواب سیب زمینی از دیدگاه معبران غربی

دیدن هر یک از مواد غذایی و سبزیجات در خواب از دیدگاه معبران دارای تعبیری متفاوت است. در مطالب قبلی تعبیر خواب برنج و تعبیر خواب نذری گرفتن را مطالعه کردید در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با تعبیر خواب سیب زمینی آشنا سازیم.

دیدن سیب زمینی پخته در خواب

دیدن سیب زمینی در خواب دارای چه تعبیری دارد؟

دیدن سیب زمینی در خواب نشانه بخشی از حوادث در زندگی واقعی افراد است و دیدن گیاه سیب زمینی در خواب نشانه پیشرفت در زندگی شغلی و شخصی خواب بیننده است و علاوه بر این دیدن گیاه سیب زمینی در خواب می تواند نشانه این باشد کسی که خواب بیننده عاشقش است به وی پیشنهاد ازدواج می دهد یا رئیس خواب بیننده به او پیشنهاد کاری با دستمزدی بهتر را خواهد داد.
دیدن سیب زمینی خراب و فاسد در خواب نشانه به وجود آمدن دورانی نه چندان خواب در زندگی خواب بیننده است که این دوران ناخوشایند زمان زیادی دوام نمی آورد بنابراین بهتر است خواب بیننده وقت خود را تلف نکند و از زندگی اش لذت ببرد.

تعبیر خواب پوست کندن سیب زمینی

دیدن سیب زمینی در خواب نشانه سودآوری و مشکلات است. اگر فردی در خواب سیب زمینی دید بایستی انتظار یک پیشرفت بزرگ و قابل توجه در زندگی کاری خود را داشته باشد.
دیدن سیب زمینی در خواب همچنین نشانه محصول خوب کشت است.
دیدن گیاه سیب زمینی در خواب نشانه موفقیت در شغل و کار خواب بیننده است و اگر خواب بیننده تمایل دارید رویایش به حقیقت بپیوندد باید به سختی تلاش و کار کند تا به نتیجه دلخواه خود برسد.
اگر فردی در خواب ببیند که سیب زمینی می پزد نشانه این است که شانسی پیدا می کند و به هر چیزی که تمایل دارد دست می یابد و اوضاع وی خوب و پر رونق می شود.

تعبیر دیدن سیب زمینی در خواب از دیدگاه معبرین غربی

دیدن سیب زمینی در خواب نشانه روبرو شدن با وقایعی مطلوب است.
خوردن سیب زمینی در خواب نشانه بهره مند شدن از منفعتی بزرگ می باشد.
تعبیر خواب کاشتن سیب زمینی نشانه برآورده شدن آرزوها و خواسته های خواب بیننده است.
اگر فردی در خواب سیب زمینی را چال کند نشانه این است که زندگی وی با توفیق همراه خواهد بود.
تعبیر خواب پختن سیب زمینی نشانه انجام دادن کاری موافق با طبع است.
تعبیر خواب سیب زمینی گندیده نشانه داشتن آینده ای تاریک و کسب کردن لذت های ناپایدار است.
دیدن سیب زمینی فاسد در خواب به خواب بیننده این هشدار را می دهد که نتیجه تلاش وی شکست خواهد بود بنابراین بهتر است خواب بیننده زیاد تلاش و کوشش نکند.
اگر فردی در خواب ببیند که سیب زمینی پوست می کند نشانه این است که به صورتی ظالمانه و ناحق تحقیر می شود بنابراین بهتر است خواب ببینده مراقب باشد و از افراد حسود و مکار دوری کند.

تعبیر خواب سیب زمینی

در این مطلب تعبیر خواب سیب زمینی را برای شما عزیزان گردآوری کردیم که امیدواریم این مطلب تعبیر خواب مورد توجه شما همراهان عزیز و همیشگی مجله آرگا قرار بگیرد.

منبع : آرگا


برچسب :

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها