شناخت معجزات امام رضا (ع)

بدون دیدگاه


امروز می خواهیم برای دوستان همیشه همراه مجله اینترنتی آرگا مقاله ای درباره معجزات امام رضا ارائه دهیم. خواندن این مطالب می تواند به آدم حال خوشی به بدهد. مطالب ارائه شده حتما برایتان جذاب خواهد بود. پس با ما همراه باشید.

زنده شدن دختر بچه در حرم امام رضا

آشنایی با معجزات امام رضا (ع)

امام رضای روشن گر چشمان عاشقان و محبان خویش است. از نقاط مختلف دنیا محبان امام ( ع ) به قصد زیارت او راه طولانی را طی می کنند و به مشهد می روند. مشهد در نزد همه ی شیعیان شهری عزیز است. خیلی ها از امام رضا(ع) طلب برآورده شدن حاجت می کنند و حاجت روا می شوند. در اینجا می خواهیم به چندی از معجزات امام رضا (ع) را بیان کنیم.

 معجزات امام رضا زنده شدن دختر بچه مرده در دستان پیرمرد

یکی از خادمان حرم امام رضا می گوید: یک روز پیرمردی دختر بچه ای را در دستانش گرفته بود که روی او با چادر پوشانده شده بود. من رفتم پیش پیرمرد و گفتم با این وضع نمی شود بروی. او گفت دخترم هست و می خواهم از امام رضا شفا بگیرم. وقتی روی صورتش را باز کرد دیدم او مرده است، اما باز هم خادمان خانم حرم دخترک را معاینه کردند و مطمئن شدند او فوت شده است. من با عصبانیت به پیر مرد گفتم او مرده و تو باید حرم را با غسالخانه اشتباه گرفتی. امام رضا فقط بیماران را آن هم بر اساس مصلحت شفا می دهد. او اصرار کرد و گفت بگذارید بروم ضرری ندارد. خادم امام رضا (ع) می گوید: دلم برایش سوخت و گفتم حالا که تا اینجا آورده است برای وداع برود. بعد از چند دقیق ای در حرم ولوله شد و دیدم آن دختر مرده زنده شده است.

 معجزه امام رضا

تا به حال معجزات زیادی در حرم امام رضا (ع) رخ داده است از جمله این معجزات:

  • سالم ماندن یک نوزاد پس از سقوط از آپارتمان
  • بینا شدن نابینای مادرزاد
  • شفای خیلی از بیماران فلج
  • شفای یک مادر سرطانی

امیدواریم که از خواند این مطالب لذت و بهره کافی را برده باشید و ما هم در حرم امام رضا و یا حتی در فاصله دور حاجت روا شویم.

منبع : آرگا


برچسب :

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها