چندین استارتاپ برای عرضه وانت پیکاپ الکتریکی برنامه های خود را معرفی کرده اند و تسلا نیز برنامه ای جامع برای رونمایی وانت برقی دارد. جیم فرلی مدیر ارشد فورد در نمایشگاه دیترویت گفته است:

مدل برقی وانت فورد F-150

ما قصد داریم سری F را برقی کنیم؛ مدل‌های برقی و هیبرید تولید خواهند شد.

فرلی در صحبت های خود به این موضوع اشاره کرده که برای حفظ موقعیت سری F خود باید از نمونه مدل های هیبریدی و تمام برقی بهره مند شود. جان مک الروی در تکمیل اظهارات فرلی گفته است:

وقتی او (فرلی) می‌گوید مدلی مجهز به باتری الکتریکی، آنچه که من به ذهنم می‌آید یک خودروی الکتریکی مجهز به باتری یا مدل تمام برقی است. آن‌ها پیش از این گفته‌اند که در آینده نسخه پلاگین هیبریدی از وانت فورد F-150 خواهند داشت. اما نسخه‌ی جدید با صحبت‌هایی که در گذشته درباره‌ی مدل هیبریدی کرده‌اند، تفاوت دارد.

مدل برقی وانت فورد F-150

تسلا قصد دارد این محصول را در سال های آینده به بازار وارد کند. بسیاری از افراد تمایل دارند از نمونه وانت های برقی به جای سایر نمونه های تولیدی بهره مند شوند.

مدل برقی وانت فورد F-150

ریوین قصد دارد وانت تمام الکتریکی خود را به بازار عرضه نماید. این مدل برای فورد به منزله رقیب اصلی به حساب می آید. فرلی درباره استدلال های برنامه های فورد، واقعیت های زیادی را آشکار کرده است:

هم‌اکنون ۹۰ درصد از سرمایه‌ی ما به کامیون و وانت پیکاپ اختصاص داده شده است. ما سری F را داریم که بهترین و پرفروش‌ترین وانت در جهان و آمریکا به شمار می‌رود. سال گذشته بیش از یک میلیون دستگاه از این وانت فروخته شد. هدف اصلی سری F این است که هر مشتری باید یک وانت داشته باشد که ما، این مشتریان را به‌خوبی شناخته‌ایم. از F-150 گرفته تا F-750، همگی برای ما مهم هستند.

مدل برقی وانت فورد F-150

محصولات فورد برای آمریکایی ها یک خودروی محبوب به حساب می آید و محصولی است که از نظر فروش و البته سایر زمینه ها به محصولات دیگر ارجحیت داده می شود.

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها