آخرین نسخه iOS اپل با تجهیزات خاصی روانه بازار می گردد. معروف ترین ابزارهای دسترسی و هک، Graykey نام دارد که حالا به اسباب بازی گران بهایی برای نیروهای قضایی مبدل گشته است.

این ابزار در بیشتر موارد برای جاسوسی و استفاده های قضایی مورد استفاده قرار می گیرد. اپل با این فناوری قابلیت متفاوتی برای کاربران به وجود آورده و حریم آن ها را بیش از قبل حفظ کرده است. مسدود شدن ابزارهای پلیس برای هک آیفون توسط اپل

ابزار نفوذی به گوشی آیفون به وسیله شرکت Grayshift تهیه شده و عملکرد آن خیلی شفاف سازی نشده است. این ابزار ۱۵ دلار قیمت دارد و می تواند اطلاعات زیادی را از آیفون استخراج کند.

برای کاربران عادی رفتن به سایت این شرکت نیز مقدور نیست. این سایت از طریق رمزی که نهادهای دولتی در اختیار قرار می دهند، قابل دسترسی می باشد. همکاری این شرکت با نهادهای قضایی برای کاربران مشکلاتی را به همراه داشته است.

 

در iOS 12 قابلیت جدیدی به نام USB Restricted Mode وجود دارد. با این قابلیت می توان دسترسی به iphone را از طریق لایتنینگ بیشتر کرد. مگر در صورتی که در یک ساعت گذشته توسط کاربر آنلاک شده باشد.

برای استفاده از این قابلیت دستگاه را به iOS 12 به روزرسانی کنید. با رفتن به بخش Setting و سپس FaceID and Passcode قابلیت را در پایین صفحه بیابید و آن را فعال کنید.

مسدود شدن ابزارهای پلیس برای هک آیفون توسط اپل

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها